Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 13EW 3 HE S7= 14046.23
16: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 14EW 3 NTW S5-1 5011.30
25: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 5NS 2 NTS D3= 12067.24
25: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 6NS 5 DxE DK-2 50093.79
314: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 11EW 4 HS CK-1 5085.96
314: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 12EW 4 SS HA-2 200100.00
411: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 15EW 2 DN D2-1 10079.45
411: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 16EW 5 DxN SK-5 110098.95
59: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 9EW 4 SW C5+1 65046.88
59: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 10EW 6 HW H3-1 1009.25
612: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 21EW 3 NTS CT+2 66031.85
612: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 22EW 4 SS C8+3 51078.42
72: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 17EW 4 SxN C2-3 50096.12
72: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 18EW 5 CE HQ-1 5044.86
84: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 19NS 4 HN D5-1 5026.71
84: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 20NS 3 NTN CA+1 63093.15
98: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 25NS 3 NTN ST+2 46085.62
98: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 26NS 3 NTS S3+1 63082.41
107: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 3NS 4 SW DA+1 65041.44
107: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 4NS 1 NTN HA+2 15096.52
1113: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 7NS 4 HW CA= 62048.97
1113: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 8NS 2 CE HJ-1 5038.28
1210: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 23NS 4 HW H6+1 65027.05
1210: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 24NS 3 NTW HJ+2 46031.16
131: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 1EW 3 NTxW CA= 550100.00
131: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 2EW 3 NTS CK+2 66060.00
 +/-
 WYNIK62.37
 MIEJSCE6