Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 183: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1167: K. Dominiak - M. Małypan, 13.0, PM 31EW 1 NTS SK-2 20062.59
1167: K. Dominiak - M. Małypan, 13.0, PM 32EW 1 NTE D7= 9078.32
3151: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.0, PM 5EW 2 DW S4= 9078.96
3151: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.0, PM 6EW 5 DxE S6= 75090.69
4152: Z. Pinkiewicz - A. Sękowski, 31.0, PM 9EW 4 SE CK+1 65046.88
4152: Z. Pinkiewicz - A. Sękowski, 31.0, PM 10EW 3 NTE C5+3 69080.48
5153: I. Dzikowski - W. Wejknis, 33.0, PM 13EW 2 SN DJ-2 20071.58
5153: I. Dzikowski - W. Wejknis, 33.0, PM 14EW 3 NTW D4= 40085.96
6154: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 17EW 4 CW SK= 13037.68
6154: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 18EW 4 CE HQ= 13081.16
7155: W. Kaliński - W. Warzała, 24.0, PM 21EW 66031.85
7155: W. Kaliński - W. Warzała, 24.0, PM 22EW 99047.95
8156: M. Janeczek - P. Suchodolski, 14.0, PM 25EW 40062.67
8156: M. Janeczek - P. Suchodolski, 14.0, PM 26EW 10080.00
9157: D. Żabicka - T. Patalan, 11.0, PM/WM 29EW 3 HE ST-3 30044.13
9157: D. Żabicka - T. Patalan, 11.0, PM/WM 30EW 4 CxW C6-2 3008.34
10158: Z. Jędrzejczak - J. Wieczorek, 13.0, PM 33EW 2 DN HT= 9083.56
10158: Z. Jędrzejczak - J. Wieczorek, 13.0, PM 34EW 1 NTW S2+1 12076.85
11159: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 3NS 4 SW HJ+2 68017.81
11159: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 4NS 1 NTN HA-1 10067.71
12160: S. Szejko - P. Szpryngier, 7.0, PM 7NS 2 HxW CK+2 10700.00
12160: S. Szejko - P. Szpryngier, 7.0, PM 8NS 2 HN DA= 11067.24
13161: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 11NS 2 HS S8+1 14030.48
13161: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 12NS 3 DN H3+2 15022.95
14162: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 15NS 2 HN S2+2 17093.84
14162: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 16NS 3 HE CT+1 17069.44
15163: B. Boros - G. Kujawiński, 2.0, PM 19NS 4 HN CA-2 10015.41
15163: B. Boros - G. Kujawiński, 2.0, PM 20NS 4 HS DK= 62082.19
16164: K. Czapczyk - J. Pochroń, 22.0, PM 23NS 4 HW CK-1 10089.04
16164: K. Czapczyk - J. Pochroń, 22.0, PM 24NS 3 NTE H7+1 43062.67
 +/-
 WYNIK58.95
 MIEJSCE25