Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 165: M. Kryniewski - R. Kmieciak, 10.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1180: P. Nazaruk - M. Wasłowicz, 2.5, PM 29NS 2 SS H6+2 17042.45
1180: P. Nazaruk - M. Wasłowicz, 2.5, PM 30NS 1 NTE S3-1 5021.36
2179: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 31NS 2 SE DK+3 20037.41
2179: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 32NS 2 HE S3= 1109.10
3182: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 33NS 3 SS CK-1 506.37
3182: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 34NS 1 NTE H6+2 1506.37
4181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 1NS 2 NTW D6+1 15018.97
4181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 2NS 4 SS CK-2 2000.69
5177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 3NS 4 SW DA+1 65041.44
5177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 4NS 9089.93
6178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 5NS 2 HS DK= 11053.45
6178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 6NS 4 HxS DT-4 8005.17
7175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 7NS 62048.97
7175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 8NS 10011.04
8176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 9NS 65053.12
8176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 10NS 3 NTW S2+2 66052.05
9173: D. Parzych - W. Wiśniewska, 0.5, PM/PK 11NS 2 SS CQ+2 17040.07
9173: D. Parzych - W. Wiśniewska, 0.5, PM/PK 12NS 3 DN SK+1 1308.90
10174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 13NS 2 SN H8-2 20028.42
10174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 14NS 3 CE D5-1 5088.70
11171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 15EW 2 NTN S2-1 10079.45
11171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 16EW 2 HE CT+2 17030.56
12172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 17EW 3 NTW HK+1 43069.71
12172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 18EW 3 CE HQ+1 13081.16
13169: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 19EW 3 HS H5+1 17045.55
13169: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 20EW 4 HS DK-1 10072.95
14170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 21EW 3 NTS C9+2 66031.85
14170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 22EW 6 SS C4+1 101025.68
15168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 23EW 4 HW CK+1 65072.95
15168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 24EW 3 NTE HK+2 46068.84
16184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 25EW 3 NTS HQ+2 46014.38
16184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 26EW 2 HxE S3-3 8006.55
 +/-
 WYNIK39.49
 MIEJSCE289