Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 164: K. Czapczyk - J. Pochroń, 22.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1179: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 27NS 4 SE CA-1 5073.27
1179: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 28NS 6 SS DK-3 3003.22
2182: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 29NS 4 SS C6= 62076.85
2182: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 30NS 5 DxE SA-3 50096.00
3181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 31NS 3 SW H3= 14068.88
3181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 32NS 1 NTN H6= 9084.61
4177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 33NS 2 HxW SK-3 50093.63
4177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 34NS 3 DE HK-1 5056.71
5178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 1NS 3 NTW D6-1 5093.45
5178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 2NS 5 DN S6+1 62021.73
6175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 3NS 4 SW S2+1 65041.44
6175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 4NS 3 CW SK-2 20097.91
7176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 5NS 12067.24
7176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 6NS 50093.79
8173: D. Parzych - W. Wiśniewska, 0.5, PM/PK 7NS 62048.97
8173: D. Parzych - W. Wiśniewska, 0.5, PM/PK 8NS 1 NTN C6+3 18099.65
9174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 9NS 4 SW C6+1 65053.12
9174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 10NS 3 NTE SJ+3 69019.52
10171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 11NS 3 SS CK+1 17040.07
10171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 12NS 3 NTS H8+1 63075.00
11172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 13EW 3 DW S6-1 10012.67
11172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 14EW 3 NTW D6-1 5011.30
12169: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 15EW 1 NTN S2= 9062.33
12169: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 16EW 3 HE CT+1 17030.56
13170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 17EW 5 CW HK-1 5010.57
13170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 18EW 3 CE HQ+1 13081.16
14168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 19EW 3 HN S9+2 20032.53
14168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 20EW 4 HN D8-1 10072.95
15184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 21EW 6 HN DA-1 10090.75
15184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 22EW 6 SN C8+1 101025.68
16183: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 23EW 4 HW CK-1 10010.96
16183: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 24EW 3 NTE H7+1 43037.33
 +/-
 WYNIK55.75
 MIEJSCE62