Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 163: B. Boros - G. Kujawiński, 2.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1182: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 25NS 3 NTS S3= 40037.33
1182: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 26NS 3 HxW CA-3 80093.45
2181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 27NS 4 SE CA-1 5073.27
2181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 28NS 4 SN HQ-1 10061.19
3177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 29NS 3 CN CA-1 10012.24
3177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 30NS 1 NTE SQ= 9010.94
4178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 31NS 2 SW D8+2 17050.00
4178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 32NS 2 NTN H4-3 1502.80
5175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 33NS 2 DN HT+1 11033.22
5175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 34NS 1 NTW H7+1 12023.15
6176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 1NS 2 DW CA= 9084.83
6176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 2NS 5 DN S3= 60016.55
7173: D. Parzych - W. Wiśniewska, 0.5, PM/PK 3NS 23066.44
7173: D. Parzych - W. Wiśniewska, 0.5, PM/PK 4NS 10067.71
8174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 5NS 12067.24
8174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 6NS 15031.04
9171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 7NS 4 HW CA= 62048.97
9171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 8NS 1 HN S7= 8045.86
10172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 9NS 4 SW HQ+2 68023.61
10172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 10NS 4 NTE SJ+3 7204.79
11169: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 11EW 4 SS CK= 42025.00
11169: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 12EW 3 NTS DJ+2 6608.22
12170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 13EW 2 SN DJ-1 10030.14
12170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 14EW 2 CW D5+1 11040.07
13168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 15EW 2 HN D5= 11049.66
13168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 16EW 3 HE CT+2 20051.04
14184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 17EW 4 SxN C2-2 30052.46
14184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 18EW 3 CE HQ-1 5044.86
15183: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 19EW 4 HN CA-2 10084.59
15183: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 20EW 4 HS DK= 62017.81
16180: P. Nazaruk - M. Wasłowicz, 2.5, PM 21EW 4 HN C2+1 65068.15
16180: P. Nazaruk - M. Wasłowicz, 2.5, PM 22EW 6 SS C2= 98061.30
 +/-
 WYNIK43.37
 MIEJSCE256