Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 162: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 23NS 4 HW DT+1 65027.05
1181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 24NS 3 NTE H8+1 43062.67
2177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 25NS 3 NTS HQ= 40037.33
2177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 26NS 3 NTS S5= 60073.10
3178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 27NS 2 SE CA+1 14047.88
3178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 28NS 2 SN C8+1 14085.09
4175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 29NS 3 SS DA+1 17042.45
4175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 30NS 3 SS H6= 14058.68
5176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 31NS 1 NTS SK-3 30027.98
5176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 32NS 1 NTN S3-1 5050.00
6173: D. Parzych - W. Wiśniewska, 0.5, PM/PK 33NS 2 SS HK+1 14056.71
6173: D. Parzych - W. Wiśniewska, 0.5, PM/PK 34NS 1 NTW S2= 9043.29
7174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 1NS 11057.24
7174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 2NS 1508.28
8171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 3NS 14302.40
8171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 4NS 1 NTN CT-2 20032.99
9172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 5NS 1 NTS H6+1 12067.24
9172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 6NS 4 DxE SK-1 20082.76
10169: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 7NS 4 HW CA+1 6508.97
10169: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 8NS 2 DW SK+2 1300.69
11170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 9EW 4 SE CQ+1 65046.88
11170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 10EW 3 NTW S3+2 66047.95
12168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 11EW 2 HS S8+2 17059.93
12168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 12EW 3 NTS H8+2 6608.22
13184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 13EW 2 SN DJ-2 20071.58
13184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 14EW 2 CW D5= 9027.05
14183: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 15EW 2 HN S2+2 1706.16
14183: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 16EW 3 HE CT+1 17030.56
15180: P. Nazaruk - M. Wasłowicz, 2.5, PM 17EW 4 SxN C9-3 50096.12
15180: P. Nazaruk - M. Wasłowicz, 2.5, PM 18EW 3 DE HQ-1 5044.86
16179: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 19EW 4 HN D5+1 45011.99
16179: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 20EW 4 HN D7-1 10072.95
 +/-
 WYNIK43.66
 MIEJSCE252