Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 156: M. Janeczek - P. Suchodolski, 14.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 11NS 4 HN DJ-1 5014.04
1174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 12NS 4 DN SK+1 15022.95
2171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 13NS 2 SN DJ-1 10069.86
2171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 14NS 3 NTW D5= 40014.04
3172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 15NS 2 HN H5= 11050.34
3172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 16NS 4 HE CT+1 65010.42
4169: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 17NS 3 NTW HQ+1 43030.29
4169: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 18NS 3 NTE HQ-1 5055.14
5170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 19NS 6 HN CA-3 1509.25
5170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 20NS 3 DxW SA-1 20065.07
6168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 21NS 3 NTS CT+2 66068.15
6168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 22NS 6 SS D6+1 101074.32
7184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 23NS 65027.05
7184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 24NS 30086.30
8183: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 25NS 40037.33
8183: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 26NS 10020.00
9180: P. Nazaruk - M. Wasłowicz, 2.5, PM 27NS 3 SE CA-1 5073.27
9180: P. Nazaruk - M. Wasłowicz, 2.5, PM 28NS 4 SS C8-1 10061.19
10179: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 29NS 4 SS H6= 62076.85
10179: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 30NS 4 CxW D9-1 10026.56
11182: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 31EW 2 NTxS SQ-5 140097.20
11182: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 32EW 1 NTN S3-1 5050.00
12181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 33EW 3 CE DJ-3 15029.86
12181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 34EW 2 NTW S2= 12076.85
13177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 1EW 3 CN C3-1 5010.00
13177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 2EW 3 NTN C4+3 69034.14
14178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 3EW 4 SW HJ+1 65058.56
14178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 4EW 1 NTN D2-1 10032.29
15175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 5EW 3 NTS DJ-1 10084.14
15175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 6EW 3 HxS C4-2 30077.93
16176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 7EW 4 HW CK= 62051.03
16176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 8EW 1 NTN H6+1 12015.17
 +/-
 WYNIK47.17
 MIEJSCE206