Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 152: Z. Pinkiewicz - A. Sękowski, 31.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 3NS 6 SE DA-1 10085.27
1170: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 4NS 1 NTN HA-2 20032.99
2168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 5NS 1 NTN H6+1 12067.24
2168: O. Zieliński - J. Lech, 5.5, PM 6NS 5 DxE S6-1 20082.76
3184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 7NS 4 HE CA= 62048.97
3184: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 8NS 1 HN S7+1 11067.24
4183: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 9NS 4 SE CK+1 65053.12
4183: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 10NS 3 NTE C5+3 69019.52
5180: P. Nazaruk - M. Wasłowicz, 2.5, PM 11NS 3 NTN D4= 40058.22
5180: P. Nazaruk - M. Wasłowicz, 2.5, PM 12NS 4 DN H6+1 15022.95
6179: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 13NS 2 SN H6-2 20028.42
6179: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 14NS 1 NTE S6+2 15033.90
7182: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 15NS 11050.34
7182: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 16NS 65010.42
8181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 17NS 13062.32
8181: K. Dubno - K. Przybielski, 5.0, PM 18NS 13018.84
9177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 19NS 2 HN D6+2 17054.45
9177: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 20NS 4 HN D6-1 10027.05
10178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 21NS 3 NTN C6+2 66068.15
10178: M. Samet - A. Kasprzak, 19.5, PM 22NS 6 SN D6+1 101074.32
11175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 23EW 4 HE S6= 62041.78
11175: D. Milewski - M. Piętak, 3.5, PM 24EW 3 NTE H5+1 43037.33
12176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 25EW 3 NTN H7= 40062.67
12176: L. Szkudlarek - B. Małysz, 27.0, PM 26EW 1 HxE CA-1 20047.24
13173: D. Parzych - W. Wiśniewska, 0.5, PM/PK 27EW 3 SE CA+1 17066.92
13173: D. Parzych - W. Wiśniewska, 0.5, PM/PK 28EW 3 NTN HQ-1 10038.81
14174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 29EW 3 SN DA+1 17057.55
14174: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 30EW 2 SN D3+1 14041.32
15171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 31EW 2 SW H6+1 14031.12
15171: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 32EW 2 SS H4= 1102.80
16172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 33EW 2 SS CK+1 14043.29
16172: E. Czekaj - E. Pinkiewicz, 24.0, PM 34EW 3 CE DJ= 11063.42
 +/-
 WYNIK46.90
 MIEJSCE210