Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 9EW 4 SW C8+1 65046.88
18: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 10EW 4 HW S5+2 68064.73
26: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 3EW 4 SW DA+1 65058.56
26: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 4EW 2 HN S3-4 40095.13
39: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 15EW 3 NTN S2-2 20091.78
39: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 16EW 2 HE CT+3 20051.04
412: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 11EW 3 NTS CK+3 4902.05
412: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 12EW 3 HxW CA-3 50052.05
51: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 13NS 1 NTE S7-1 10087.33
51: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 14NS 3 NTW S5= 40014.04
65: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 19NS 2 NTS H5= 12040.75
65: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 20NS 3 HN D7+1 17059.59
74: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 23NS 4 SS HQ-2 20074.32
74: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 24NS 2 DE D3+3 15090.41
810: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 1NS 2 DW D2+1 11057.24
810: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 2NS 3 NTN H5+3 69065.86
97: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 17NS 4 CW SK= 13062.32
97: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 18NS 3 CE C5+1 13018.84
1011: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 21EW 3 NTS C7+2 66031.85
1011: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 22EW 7 SS S6= 15102.74
113: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 7EW 4 HW CA= 62051.03
113: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 8EW 2 CE HJ-1 5061.72
122: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 25NS 5 CN H8= 40037.33
122: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 26NS 2 HW SA-3 30060.69
1314: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 5EW 2 DW D2-2 10050.00
1314: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 6EW 3 SN CA-1 5030.69
 +/-
 WYNIK52.27
 MIEJSCE117