Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 126: Z. Pierzynka - S. Mierzwa, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 29EW 4 SS H6= 62023.15
1111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 30EW 5 DxW SA-3 5004.00
297: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 3EW 2 SW S2+3 20029.79
297: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 4EW 1 NTN HK-2 20067.01
398: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 7EW 4 HW CA+1 65091.03
398: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 8EW 1 HN DK+1 11032.76
499: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 11EW 3 NTN S8= 40041.78
499: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 12EW 3 NTN SJ= 60043.49
5100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 15EW 2 HN S2-1 10079.45
5100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 16EW 3 HxE CT+2 1130100.00
6101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 19EW 3 CS S7-3 15090.75
6101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 20EW 4 HN CA-1 10072.95
7102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 23EW 5 CxS HA-1 20025.68
7102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 24EW 3 NTE H4+1 43037.33
8103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 27EW 4 HN SQ-1 5039.42
8103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 28EW 3 NTN HQ-1 10038.81
9104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 1EW 2 DW CA+1 11042.76
9104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 2EW 6 NTN S7= 14400.35
10105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 5EW 1 NTS D5+1 12032.76
10105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 6EW 3 HN DJ-2 10038.28
11106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 9NS 4 SW C5+1 65053.12
11106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 10NS 3 NTE S5+3 69019.52
12107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 13NS 2 NTN S7-1 10069.86
12107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 14NS 3 NTW D5= 40014.04
13108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 17NS 4 CW D5= 13062.32
13108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 18NS 3 DE HQ-1 5055.14
14109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 21NS 3 NTS C9+2 66068.15
14109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 22NS 6 SS C8+1 101074.32
15110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 25NS 3 NTN C5+2 46085.62
15110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 26NS 3 CN HT-1 10020.00
 +/-
 WYNIK48.46
 MIEJSCE189