Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 124: M. Krawczyk - M. Wilczyński, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 27EW 3 SE CA+1 17066.92
1110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 28EW 4 SN HQ-2 20077.97
2111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 1EW 2 DW CA= 9015.17
2111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 2EW 3 NTS CK+2 66060.00
397: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 5EW 1 NTS DJ+1 12032.76
397: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 6EW 3 SN H9-2 10038.28
498: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 9EW 4 SW D8+2 68076.39
498: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 10EW 3 NTW C4+2 66047.95
599: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 13EW 3 HN S3= 1406.51
599: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 14EW 1 NTE D5+1 12053.08
6100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 17EW 3 SxN C6-1 10024.30
6100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 18EW 3 HN S3= 14024.32
7101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 21EW 3 NTS C3+2 66031.85
7101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 22EW 6 SS S3+1 101025.68
8102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 25EW 3 NTN C4+2 46014.38
8102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 26EW 2 SN DA-1 10080.00
9103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 29EW 2 SS D6+1 14074.33
9103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 30EW 3 SS D5= 14041.32
10104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 3EW 6 SW DA-1 10014.73
10104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 4EW 2 NTN C9-3 30086.45
11105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 7NS 4 HW C5= 62048.97
11105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 8NS 1 NTN H3+2 15096.20
12106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 11NS 3 NTS H5= 40058.22
12106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 12NS 3 DN SK+2 15022.95
13107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 15NS 2 HN S2+1 14073.97
13107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 16NS 4 HE DQ= 62025.35
14108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 19NS 3 HN S9+2 20067.47
14108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 20NS 2 SE CJ-2 20065.07
15109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 23NS 4 HW H3+1 65027.05
15109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 24NS 3 NTW SQ+2 46031.16
 +/-
 WYNIK46.96
 MIEJSCE209