Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 121: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 17EW 3 CW D9+1 13037.68
1105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 18EW 3 DE HQ-1 5044.86
2106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 21EW 3 NTS S5+2 66031.85
2106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 22EW 6 SS C8+1 101025.68
3107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 25EW 3 NTS HQ+2 46014.38
3107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 26EW 3 CN DA= 11067.59
4108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 29EW 4 SS DA= 62023.15
4108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 30EW 2 SS D3+1 14041.32
5109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 3EW 4 SW C4+2 68082.19
5109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 4EW 1 NTN HA-1 10032.29
6110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 7EW 4 HW CK= 62051.03
6110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 8EW 1 NTN H6+1 12015.17
7111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 11EW 3 NTS D5+2 4605.48
7111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 12EW 3 DN H2+3 17061.30
897: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 15EW 3 NTS C5-2 20091.78
897: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 16EW 4 CN DK-3 15019.45
998: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 19EW 3 HN H5-1 5073.29
998: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 20EW 4 HN D7-1 10072.95
1099: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 23EW 4 SxN HA-1 20025.68
1099: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 24EW 1 NTE SQ+2 1509.59
11100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 27NS 3 SE CA+1 17033.08
11100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 28NS 3 NTN HQ-1 10061.19
12101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 1NS 2 DW CA= 9084.83
12101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 2NS 3 NTS CK+2 66040.00
13102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 5NS 1 NTS H6= 9037.59
13102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 6NS 7 DxE DA-4 1100100.00
14103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 9NS 5 DE H5= 60077.43
14103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 10NS 3 NTE S5+3 69019.52
15104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 13NS 1 NTN ST= 9083.56
15104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 14NS 3 CW SJ= 11059.93
 +/-
 WYNIK47.46
 MIEJSCE203