Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 1EW 2 NTW CA+1 15081.03
15: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 2EW 3 NTN S5+3 69034.14
28: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 13EW 2 SN DJ-1 10030.14
28: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 14EW 3 NTW D5-1 5011.30
311: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 9EW 4 SW C5+1 65046.88
311: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 10EW 6 NTW H5-1 1009.25
413: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 11NS 3 NTS CK+3 49097.95
413: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 12NS 3 HxW CA-3 50047.95
54: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 17NS 3 NTE DK+2 46011.63
54: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 18NS 4 CE HQ= 13018.84
63: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 21NS 3 NTS CT+2 66068.15
63: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 22NS 4 SS C8+3 51021.58
79: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 25NS 3 NTN H2+2 46085.62
79: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 26NS 3 CN HT= 11032.41
86: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 15NS 2 HN S8-1 10020.55
86: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 16NS 4 HE CT= 62025.35
910: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 19EW 4 HN S9= 42020.89
910: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 20EW 3 HS DK-1 10072.95
102: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 5EW 1 NTxS D5= 1806.21
102: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 6EW 5 DE S5-1 10026.55
111: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 23NS 3 SS HA= 14092.12
111: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 24NS 3 NTE H7+1 43062.67
1214: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 3EW 5 SW DA= 65058.56
1214: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 4EW 1 NTS H8= 9010.07
137: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 7EW 4 HW CA= 62051.03
137: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 8EW 1 NTN H6+1 12015.17
 +/-
 WYNIK40.73
 MIEJSCE276