Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 119: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 13EW 2 SN DJ-2 20071.58
1103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 14EW 3 NTW D2-1 5011.30
2104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 17EW 5 CxW SK-1 1005.99
2104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 18EW 3 DE HQ-1 5044.86
3105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 21EW 3 NTS C7+2 66031.85
3105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 22EW 6 SS C4+1 101025.68
4106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 25EW 3 NTS HQ= 40062.67
4106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 26EW 1 HxW S2-1 20047.24
5107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 29EW 2 SS H6+1 14074.33
5107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 30EW 1 NTE SQ= 9089.06
6108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 3EW 5 CW S2-1 10014.73
6108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 4EW 1 NTN HA-1 10032.29
7109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 7EW 3 HW CK+1 1709.66
7109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 8EW 1 NTN H7+1 12015.17
8110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 11EW 3 DxW C3-2 30052.74
8110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 12EW 3 HxW H4-3 50052.05
9111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 15EW 2 HN H5+2 1706.16
9111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 16EW 3 HE CT+2 20051.04
1097: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 19EW 4 HN S8-1 5073.29
1097: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 20EW 4 SxW HJ-2 50031.85
1198: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 23NS 4 HW H5+1 65027.05
1198: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 24NS 3 NTE HA+2 46031.16
1299: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 27NS 2 SE CA= 11052.54
1299: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 28NS 3 NTN HQ-1 10061.19
13100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 1NS 2 SE D3= 11057.24
13100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 2NS 6 DN C2= 137093.79
14101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 5NS 2 NTS D5= 12067.24
14101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 6NS 5 DxE S6-2 50093.79
15102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 9NS 6 DE CK-1 10093.75
15102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 10NS 3 NTW C5+2 66052.05
 +/-
 WYNIK47.78
 MIEJSCE199