Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 118: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 15EW 4 HN H5-2 20091.78
1104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 16EW 3 HW CA+1 17030.56
2105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 19EW 2 NTS S5= 12059.25
2105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 20EW 2 SW HJ-1 10053.77
3106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 23EW 4 SxS HA-1 20025.68
3106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 24EW 3 NTE SQ+2 46068.84
4107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 27EW 4 SW HA-2 10011.50
4107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 28EW 4 SS H4-2 20077.97
5108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 1EW 1 NTE H2= 9015.17
5108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 2EW 4 HS C2+1 65072.07
6109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 5EW 1 NTS DJ-1 10084.14
6109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 6EW 4 SN H9-3 15068.96
7110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 9EW 4 SW C5+1 65046.88
7110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 10EW 3 NTW S2+2 66047.95
8111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 13EW 3 HS C8= 1406.51
8111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 14EW 3 CE D7+1 13059.59
997: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 17EW 3 NTE DK+2 46088.37
997: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 18EW 3 SW D8-3 15017.12
1098: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 21EW 3 NTS C9+2 66031.85
1098: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 22EW 4 SS D4+3 51078.42
1199: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 25NS 3 NTS HQ+2 46085.62
1199: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 26NS 2 HE D7-2 20052.76
12100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 29NS 4 SS H6= 62076.85
12100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 30NS 3 SS D5= 14058.68
13101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 3NS 4 SW C4+2 68017.81
13101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 4NS 1 NTN HK-1 10067.71
14102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 7NS 3 HW CK+1 17090.34
14102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 8NS 2 DW SK= 9015.86
15103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 11NS 3 SS CK+1 17040.07
15103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 12NS 3 NTS HA+1 63075.00
 +/-
 WYNIK53.90
 MIEJSCE90