Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 117: M. Chodacki - M. Bojarski, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP EW 3 NTE CK= 60022.57
1101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP EW 3 NTW C5+2 66047.95
2102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP EW 1 NTN D5-1 10030.14
2102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP EW 3 NTW D5-1 5011.30
3103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP EW 3 HN C3-2 10024.30
3103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP EW 4 CE HQ= 13081.16
4104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 4 HN S6+1 65068.15
4104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 4 NTS D6+2 49083.90
5105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP EW 3 NTN SJ= 40062.67
5105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP EW 3 CN HT+1 13059.65
6106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP EW 4 SS H6+1 6503.01
6106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP EW 3 SS D4= 14041.32
7107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP EW 6 SW DA-1 10014.73
7107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP EW 2 NTN C9-4 40095.13
8108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP EW 4 HW CA= 62051.03
8108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP EW 2 SS S2-1 5073.45
9109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP EW 2 SS S8+2 17059.93
9109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP EW 2 HW ST-3 15077.05
10110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP EW 2 HN H7-1 10079.45
10110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP EW 2 HE CT+3 20051.04
11111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 2 SxE D7-2 50096.23
11111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 4 HN CA-1 10027.05
1297: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP NS 4 SS HA= 62097.95
1297: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP NS 3 NTW SQ+1 43062.67
1398: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP NS 4 SE CA-2 10088.50
1398: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP NS 3 NTN C5+2 66098.82
1499: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP NS 1 NTE D6+2 15018.97
1499: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP NS 3 NTN H5+3 69065.86
15100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP NS 3 NTS DJ-1 10015.86
15100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP NS 3 DE CQ+2 15031.04
 +/-
 WYNIK54.70
 MIEJSCE79