Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 116: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 11EW 4 SS H7-2 10096.58
1102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 12EW 3 NTS H4+2 6608.22
2103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 15EW 2 DS C5+1 11049.66
2103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 16EW 4 HE C5= 62074.65
3104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 19EW 3 HN SJ= 14054.45
3104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 20EW 2 HN D7= 11052.74
4105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 23EW 3 SN DK+1 1706.51
4105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 24EW 3 NTE H5= 40020.21
5106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 27EW 2 SE CA= 11047.46
5106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 28EW 4 SN HQ-2 20077.97
6107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 1EW 2 DW D6+1 11042.76
6107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 2EW 3 NTS CK+2 66060.00
7108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 5EW 1 NTS H3+2 15012.42
7108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 6EW 5 DxE S5-2 5006.21
8109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 9EW 4 SE CK+1 65046.88
8109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 10EW 4 HW S3+1 65027.74
9110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 13EW 3 HS S2= 1406.51
9110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 14EW 1 NTW D5+1 12053.08
10111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 17EW 3 CW HQ+1 13037.68
10111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 18EW 3 DxE HQ-1 10031.16
1197: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 21NS 3 NTS CT+2 66068.15
1197: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 22NS 4 SS C4+3 51021.58
1298: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 25NS 3 NTS S3= 40037.33
1298: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 26NS 2 HW CA-1 10027.93
1399: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 29NS 3 HxE D3-2 50057.55
1399: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 30NS 4 CE SQ-1 5021.36
14100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 3NS 4 SW C4+2 68017.81
14100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 4NS 1 NTN HA-2 20032.99
15101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 7NS 4 HW CA+1 6508.97
15101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 8NS 1 HN DA= 8045.86
 +/-
 WYNIK38.41
 MIEJSCE291