Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 115: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
199: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 5EW 2 HE CQ-2 10050.00
199: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 6EW 3 SxN CA-1 10038.28
2100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 9EW 4 SE CK+1 65046.88
2100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 10EW 6 NTW S3-1 1009.25
3101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 13EW 3 HS S3= 1406.51
3101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 14EW 3 NTW H8= 40085.96
4102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 17EW 4 SxS CA-3 50096.12
4102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 18EW 4 CE HQ= 13081.16
5103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 21EW 3 NTS C5+2 66031.85
5103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 22EW 6 NTN H5= 99047.95
6104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 25EW 3 NTS HQ+2 46014.38
6104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 26EW 3 HW S2-3 30039.31
7105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 29EW 2 SS C7+2 17057.55
7105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 30EW 4 SxS DT-1 10095.13
8106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 3EW 5 SW DA= 65058.56
8106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 4EW 2 NTN HA-2 20067.01
9107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 7EW 1 HW CK+3 1709.66
9107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 8EW 1 HN S7+1 11032.76
10108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 11EW 4 SxE H8-5 11000.00
10108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 12EW 3 NTS H8+1 63025.00
11109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 15NS 1 NTN S2= 9037.67
11109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 16NS 2 HE C4+3 20048.96
12110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 19NS 2 HN D5+4 23073.97
12110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 20NS 3 HN CK+1 17059.59
13111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 23NS 4 SxS HK-1 20074.32
13111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 24NS 3 NTE H5+2 46031.16
1497: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 27NS 3 SE CA+1 17033.08
1497: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 28NS 3 NTS S2-1 10061.19
1598: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 1NS TD 60.00
1598: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 2NS TD 60.00
 +/-
 WYNIK47.77
 MIEJSCE200