Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 114: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 7EW 4 HW CA= 62051.03
1100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 8EW 1 NTN H6= 9048.97
2101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 11EW 3 DxW H3-1 10076.71
2101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 12EW 4 DN SK= 13091.10
3102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 15EW 3 NTN S2-3 30097.26
3102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 16EW 4 HE CA= 62074.65
4103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 19EW 4 HxN SJ= 5902.05
4103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 20EW 4 HxN D7-1 20095.21
5104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 23EW 4 SxS HA= 7900.34
5104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 24EW 5 DE HA= 40020.21
6105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 27EW 2 SE H7+2 17066.92
6105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 28EW 3 NTN HQ-1 10038.81
7106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 1EW 2 DW CK+2 13072.76
7106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 2EW 4 SxE HT-6 14001.38
8107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 5EW 2 NTN H6= 12032.76
8107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 6EW 4 DE H7+1 15068.96
9108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 9EW 3 NTE CK+3 69093.75
9108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 10EW 3 NTE SJ+2 66047.95
10109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 13EW 3 HS S3= 1406.51
10109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 14EW 1 NTW D4+2 15066.10
11110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 17NS 3 SxN C2= 53099.29
11110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 18NS 2 SW D8-1 5055.14
12111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 21NS 3 NTS CT+2 66068.15
12111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 22NS 6 SS C4= 98038.70
1397: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 25NS 3 NTS H5= 40037.33
1397: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 26NS 3 CN HT= 11032.41
1498: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 29NS 5 HxE S5-3 80099.50
1498: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 30NS TD 60.00
1599: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 3NS 6 SE DA-1 10085.27
1599: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 4NS 2 HN C9-2 20032.99
 +/-
 WYNIK55.41
 MIEJSCE69