Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 113: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
197: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 1EW 2 DW CA+1 11042.76
197: R. Calik - E. Somogyi, 5.0, MP 2EW 5 DN C2= 60083.45
298: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 5EW 1 NTS DJ= 9062.41
298: L. Kirsz - J. Skuciński, 9.0, MP 6EW 5 DE S6-1 10026.55
399: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 9EW 3 NTE CQ= 60022.57
399: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 10EW 4 NTE S5+1 66047.95
4100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 13EW 3 NTN S7-2 20071.58
4100: T. Garbacik - A. Wodyński, 15.0, MP 14EW 3 NTW HA= 40085.96
5101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 17EW 3 SS CA-1 5017.61
5101: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP 18EW 5 CE HQ-1 5044.86
6102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 21EW 6 NTS C9-1 10090.75
6102: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 22EW 6 SS D5= 98061.30
7103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 25EW 6 DN H7-2 10098.29
7103: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 26EW 2 HxW CA-1 20047.24
8104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 29EW 4 SS H6= 62023.15
8104: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 30EW 3 NTxxE SQ-4 16000.53
9105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 3EW 5 SW DA= 65058.56
9105: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 4EW 2 NTN C9-2 20067.01
10106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 7EW 4 HW CK= 62051.03
10106: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 8EW 2 DW HA+2 13099.31
11107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 11NS 3 NTS S8+1 43085.62
11107: A. Jurkiewicz - A. Bułat, 7.5, MP 12NS 3 DN H3+3 17038.70
12108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 15NS 2 HS H6+2 17093.84
12108: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP 16NS 4 HE CT+1 65010.42
13109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 19NS 2 HN S9+3 20067.47
13109: W. Rybka - G. Superson, 15.0, MP 20NS 4 HS DK-1 10027.05
14110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 23NS 4 SxN DK= 79099.66
14110: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 24NS 3 NTE H7+1 43062.67
15111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 27NS 3 SE H7+1 17033.08
15111: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 28NS 4 SS H5-1 10061.19
 +/-
 WYNIK56.09
 MIEJSCE60