Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
17: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 11EW 1 NTS D5+3 18054.79
17: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 12EW 3 DN H3+2 15077.05
210: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 7EW 4 HW CA= 62051.03
210: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 8EW 3 DW DT= 11094.83
312: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 9NS 4 SW C5+1 65053.12
312: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 10NS 6 NTW H5-1 10090.75
43: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 15NS 2 DN D2-1 10020.55
43: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 16NS 5 DxN SK-5 11001.05
52: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 19NS 4 HN D5-1 5026.71
52: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 20NS 4 HN D7-1 10027.05
68: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 23NS 3 HW S8+1 17083.22
68: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 24NS 3 NTE H7= 40079.79
75: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 13NS 2 SN DJ-2 20028.42
75: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 14NS 2 CW D5= 9072.95
89: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 17EW 3 NTE DK+1 43069.71
89: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 18EW 5 DxE HQ-2 3008.56
91: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 3EW 5 SW DA= 65058.56
91: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 4EW 2 NTN CT-4 40095.13
1013: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 21NS 3 NTS C7+2 66068.15
1013: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 22NS 7 SS S6= 151097.26
1114: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 1EW 2 DW CA+1 11042.76
1114: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 2EW 6 HN C2-1 10096.20
126: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 5EW 1 NTS D5= 9062.41
126: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 6EW 3 DE S6= 11047.24
134: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 25EW 3 NTN H7= 40062.67
134: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 26EW 2 NTS S3= 12063.45
 +/-
 WYNIK58.98
 MIEJSCE23