Turniej na maksy

Poniedziałek, 3 lipca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 5EW 3 NTS DJ-1 10084.14
19: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 6EW 5 DxE S5-2 5006.21
211: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 7NS 4 HW CA= 62048.97
211: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 8NS 3 DW DT= 1105.17
32: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 13NS 2 SN DJ-1 10069.86
32: W. Skonieczny - B. Radomska, 8.0, DS 14NS 3 NTE H2+1 4301.03
41: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 17NS 4 CW SK= 13062.32
41: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 18NS 3 CE HQ+1 13018.84
57: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 21NS 3 NTS CT+2 66068.15
57: J. Więcławski - M. Krzypkowski, 5.5, DS 22NS 6 SS S6+1 101074.32
64: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 11NS 3 HS S8= 14030.48
64: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 12NS 3 NTN S5+2 66091.78
78: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 15EW 1 NTN S2+1 12040.41
78: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 16EW 4 HE CT= 62074.65
813: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 1EW 2 DW D2+1 11042.76
813: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 2EW 3 NTN H5+3 69034.14
912: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 19NS 4 HN S9= 42079.11
912: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 20NS 3 HS DK-1 10027.05
1014: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 25EW 1 SxS CT= 16082.88
1014: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 26EW 2 HxW CA-1 20047.24
115: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 3EW 5 SW HJ+1 68082.19
115: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 4EW 1 NTN HK-3 30086.45
123: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 23EW 4 HW H6+1 65072.95
123: P. Klubiński - J. Drozdowski, 21.0, DS 24EW 3 NTW HJ+2 46068.84
136: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 9EW 3 NTE CK-1 1006.25
136: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 10EW 3 NTW S3+2 66047.95
 +/-
 WYNIK52.08
 MIEJSCE125