Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 9 stycznia 2014
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
39
Robert Siedlecki
Robert Sadowski
4.0
4.0
MA
MA/58
98.57
17
2
10
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DS
DS/67
67.45
16
3
51
Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MP
MP/41
50.63
15
4
17
Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DS
DS/72
3.60
49.04
14
5
25
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
2.5
DS
DS/72
46.77
13
6
36
Małgorzata Jędrzejewska
Edward Kurzela
0.0
0.0
MA/58
2.40
42.27
12
7
6
Barbara Radomska
Ryszard Korpalski
2.5
1.5
DS
DS/67
37.43
11
8
53
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MP
MP/41
30.60
9
9
49
Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/41
-0.19
29.07
8
10
30
Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
4.0
0.0
MA
MA/58
27.60
7
11
48
Jakub Lenkiewicz
Witold Petryszyn
0.0
2.0
MP
MP/41
24.99
6
12
45
Andrzej Broda
Robert Mostek
12.0
2.5
MP
MP/41
24.81
5
13
16
Sławomir Zimniak
Jarosław Molenda
4.0
7.0
DS
DS/72
3.60
22.81
4
14
23
Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
1.5
DS
DS/72
3.60
20.07
4
15
52
Bogusław Lesiecki
Krzysztof Ziewacz
12.0
4.0
PK
MP
MP/41
18.99
4
16
5
Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
4.0
4.0
DS
DS/67
16.98
3
17
56
Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
2.5
7.0
MP
MP/41
13.67
3
18
37
Wojciech Kocoń
Marek Cyliński
0.0
0.0
MA/58
13.66
3
19
57
Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
4.0
MP
MP/41
11.96
3
20
12
Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DS
DS/67
11.90
3
21
55
Dariusz Sosin
Piotr Markiewicz
4.0
4.0
MP
MP/41
10.81
2
22
47
Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
2.5
MP
MP/41
9.39
2
23
61
Stanisław Drwal
Jan Prewendowski
1.5
4.0
MP
MP/41
9.23
2
24
34
Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
2.5
7.0
MA
MA/58
2.40
8.76
2
25
31
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
2.5
MA
MA/58
2.40
7.95
2
26
20
Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
2.5
DS
DS/72
3.60
7.83
1
27
46
Aneta Jaworska
Roman Żurowski
1.0
0.0
MP
MP/41
7.58
1
28
7
Aleksander Czajka
Piotr Klubiński
7.0
7.0
DS
DS/67
5.79
1
29
50
Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.0
4.0
MP
MP/41
3.54
1
30
28
Jan Kudelski
Bogdan Radwański
4.0
4.0
MA
MA/58
2.40
3.19
1
31
38
Daniel Wacławek
Michał Blutchard
1.0
0.0
MA
MA/58
2.40
2.44
32
13
Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
1.0
2.5
DS
DS/67
2.03
33
2
Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
2.5
DS
DS/67
-0.73
34
19
Piotr Rapacki
Adam Czech
1.0
0.0
DS
DS/72
3.60
-2.05
35
14
Janusz Dzielendziak
Rafał Osowski
2.0
2.0
DS
DS/67
-2.53
36
33
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
2.5
2.5
MA
MA/58
2.40
-3.13
37
22
Stanisław Horochowski
Andrzej Wyrzykowski
0.0
1.5
DS
DS/72
3.60
-3.38
38
43
Kazimierz Puczyński
Jerzy Szukała
13.0
4.0
MA
MA/58
2.40
-6.96
39
41
Piotr Szwarclos
Bogdan Szlacheta
1.5
4.0
MA
MA/58
2.40
-9.61
40
9
Ryszard Rolka
Janisław Fituch
4.0
2.5
DS
DS/67
-10.06
54
Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
2.0
12.0
MP
PK
MP/41
-10.06
42
27
Grzegorz Zalewski
Włodzimierz Rutkowski
4.0
2.5
PD
MA
MA/58
-11.45
43
42
Alicja Rybak
Waldemar Grzeczyński
0.5
0.0
MA
MA/58
2.40
-12.32
44
8
Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
2.0
1.5
DS
PM
DS/67
-13.76
45
21
Zdzisław Patreuha
Ryszard Makuch
2.5
4.0
DS
DS/72
3.60
-16.49
46
40
Jerzy Jodełka
Robert Michalski
4.0
2.5
MA
MA/58
2.40
-18.47
47
1
Ryszard Mazurkiewicz
Stanisław Kosowski
0.0
5.0
DS
USA
DS/67
-18.90
48
4
Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
2.5
2.0
DS
DS/67
-20.79
49
18
Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.0
DS
DS/72
3.60
-21.64
50
15
Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
0.5
1.0
DS
DS/72
3.60
-23.55
51
3
Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
2.5
4.0
DS
DS/67
-28.59
52
35
Waldemar Kostrzewa
Mirosław Tekień
2.5
2.5
MA
MA/58
2.40
-29.13
53
62
Stefan Bentkowski
Feliks Wawrzon
0.0
0.0
MP/41
-37.78
54
32
Eugeniusz Treichel
Jerzy Marszałek
1.5
0.0
MA
MA/58
2.40
-38.14
55
60
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/41
-40.15
56
24
Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.0
DS
DS/72
3.60
-43.41
57
29
Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
2.5
0.0
MA
MA/58
2.40
-44.01
58
11
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
2.5
DS
DS/67
-46.20
59
58
Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.0
2.0
MP
MP/41
-71.54
60
59
Anna Litwora
Krzysztof Litwora
1.5
0.0
MP
MP/41
-79.95
Statystyka ośrodków...