Turniej na maksy

Środa, 8 stycznia 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
134Andrzej Lubojemski
Tadeusz Garbacik
12.0
7.0
MPMP/8966.2522
268Adam Suchodolski
Robert Krawczyk
0.5
2.0
PMPM/6660.4821
329Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
4.0
MPMP/8960.4120
41Witold Stachnik
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MPMP/8958.8919
559Jakub Kasprzak
Szczepan Chruścicki
7.0
4.0
PMPM/6658.3717
623Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
4.0
7.0
MPMP/8957.5916
713Robert Podsiadły
Marek Heichel
2.0
2.0
MPMP/8957.3215
843Stanisław Urbanowski
Adam Matyasik
7.0
4.0
MPMP/8956.9414
964Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
7.0
7.0
PMPM/6656.7813
1073Mirosław Wróblewski
Krzysztof Dubno
1.5
1.0
PMPM/6656.3712
1149Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.0
OPOP/9555.9410
129Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
2.5
1.0
MPMP/8955.629
1362Antoni Sękowski
Józef Pochroń
18.0
18.0
PM
WP
PM/6655.478
1440Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
7.0
MPMP/8955.287
1545Marek Kawałko
Adrian Spyrka
2.0
2.0
OPOP/9554.886
1672Aldona Chrenowska
Aleksander Chrenowski
2.5
13.0
PMPM/6654.735
1730Andrzej Borek
Jan Skuciński
4.0
4.0
MPMP/8954.475
1817Janusz Matiolański
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/8954.224
1953Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6654.194
2016Zbigniew Sagan
Andrzej Biernat
7.0
4.0
MPMP/8954.024
2142Wit Klapper
Jacek Herman
19.0
7.0
MPMP/8953.744
225Marek Jaworski
Janusz Szyszkowski
7.0
12.0
MPMP/8953.524
2310Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
4.0
MPMP/8953.253
2436Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/8953.083
2547Waldemar Kuczyński
Tomasz Prądzyński
1.5
2.5
OPOP/9552.543
2615Janusz Buksa
Piotr Kamiński
4.0
4.0
SL
MP
MP/8952.413
2752Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
0.0
1.0
OPOP/9552.053
2858Grzegorz Czurylik
Dariusz Milewski
0.0
0.0
AMA
PM
PM/6651.682
2925Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MPMP/8951.652
3026Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/8951.622
3160Michał Wróblewski
Marta Harat
2.0
0.5
PMPM/6651.432
3254Tomasz Klimkiewicz
Katarzyna Klimkiewicz
2.5
2.0
PMPM/6650.662
337Waldemar Rybka
Stanisław Jaros
2.5
4.0
MPMP/8950.591
3421Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.0
2.5
MPMP/8950.381
3557Artur Klein
Marek Piętak
0.0
0.0
AMAPM/6650.131
3622Henryk Haertel
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/8950.101
3718Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
7.0
2.5
MPMP/8950.061
3831Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/8949.77
3920Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
7.0
4.0
MPMP/8949.64
4066Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/6648.97
4170Karol Dunst
Andrzej Gabryjelów
1.5
0.5
PMPM/6648.74
4239Grzegorz Superson
Krzysztof Superson
7.0
2.5
MPMP/8948.71
4369Dariusz Podfigurny
Krzysztof Przybielski
2.5
2.5
PMPM/6648.52
442Hubert Jaworowski
Aleksander Jezioro
13.0
19.0
MPMP/8948.45
4563Leszek Szkudlarek
Michał Samet
7.0
0.0
PM
PM/6648.44
4641Stefan Polański
Jan Kaleta
2.5
0.5
MPMP/8948.29
4728Maciej Stefaniuk
Tytus Bisping
12.0
4.0
MPMP/8948.03
4855Łukasz Kuczewski
Arkadiusz Matyjas
0.0
0.0
KP
AMA
PM/6647.70
496Andrzej Dudzik
Andrzej Żurek
12.0
13.0
MPMP/8947.54
5051Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OPOP/9547.38
5165Ryszard Kamiński
Krzysztof Niemkiewicz
2.5
4.0
PMPM/6647.26
5256Artur Toeplitz
Elżbieta Starczewska
4.0
0.0
PM
AMA
PM/6647.22
5350Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OPOP/9547.14
5427Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
1.0
18.0
MP
PK
MP/8946.54
5546Jerzy Brachmański
Piotr Klichta
0.0
4.0
OPOP/9546.43
5638Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPMP/8946.17
5714Stanisław Król
Marian Sierpiński
4.0
0.5
MPMP/8945.95
583Adam Lenda
Adam Serafin
2.5
4.0
MPMP/89-0.3745.95
5961Gabriela Gnacińska
Danuta Żabicka
7.0
4.0
PMPM/6645.44
6012Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.0
7.0
MPMP/8945.04
6124Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MPMP/8944.62
6233Leszek Jaworski
Beata Madej
7.0
0.5
SLMP/8944.42
638Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
1.5
4.0
MPMP/8944.29
644Kazimierz Chłobowski
Leszek Kirsz
7.0
4.0
MPMP/8943.94
6548Barbara Larysz
Michał Bąk
1.5
2.0
OPOP/9543.64
6611Łukasz Pląder
Leszek Nowak
2.0
7.0
MPMP/8943.02
6719Ryszard Calik
Wojciech Skoś
2.5
1.5
MPMP/8942.82
6837Jacek Brózda
Mirosław Kołton
2.0
7.0
MPMP/8942.34
6935Jan Bogumirski
Mirosław Kwiatkowski
2.5
1.5
MPMP/8941.64
7032Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MP
SL
MP/8941.48
7144Marek Filipowski
Tomasz Daniel
12.0
2.0
MPMP/8939.57
7274Marcin Wasłowicz
Andrzej Dzedzej
1.5
0.0
PMPM/6639.51
7371Józef Gnaciński
Andrzej Podgórski
4.0
4.0
PMPM/6639.44
7467Stanisław Modrzyński
Monika Suchodolska
0.0
0.5
AMA
PM
PM/6639.14

Statystyka ośrodków...