Turniej na maksy

Wtorek, 27 czerwca 2017

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
17: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 4NS 2 HN DK+2 17084.16
17: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 5NS 4 D xW CA= 5102.51
17: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 6NS 1 NTW SJ-1 10074.99
29: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 7EW PASS 052.46
29: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 8EW 6 DS HQ= 9206.56
29: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 9EW 4 HN SA= 4206.56
34: M. Wittenbeck - P. Marcinowski, 14.0, DS 16NS 3 H xS CQ-3 50039.17
34: M. Wittenbeck - P. Marcinowski, 14.0, DS 17NS 3 CS SK+1 13066.66
34: M. Wittenbeck - P. Marcinowski, 14.0, DS 18NS 3 SE CA+3 23081.34
46: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 25NS 3 CE D10+3 17093.44
46: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 26NS 3 H xN CQ-1 2002.46
46: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 27NS 4 SE CK+2 48059.02
513: A. Czajka - T. Struzik, 12.0, DS 19NS 1 NTN C3+2 15073.33
513: A. Czajka - T. Struzik, 12.0, DS 20NS 4 HW CQ-1 10068.33
513: A. Czajka - T. Struzik, 12.0, DS 21NS 3 HE S3-1 5071.17
610: L. Warężak - F. Zarzecki, 22.0, DS 1EW 4 HE DA+1 45052.54
610: L. Warężak - F. Zarzecki, 22.0, DS 2EW 2 NTE CQ-1 5023.34
610: L. Warężak - F. Zarzecki, 22.0, DS 3EW 3 SS CK+1 17091.66
72: P. Klubiński - W. Skonieczny, 14.0, DS 28EW 3 HS C2= 14010.23
72: P. Klubiński - W. Skonieczny, 14.0, DS 29EW 2 NTN SK+1 15067.79
72: P. Klubiński - W. Skonieczny, 14.0, DS 30EW 3 NTW D8+2 46093.20
814: W. Lubas - A. Pliszczyński, 10.0, DS 22EW 6 SE CJ= 143093.44
814: W. Lubas - A. Pliszczyński, 10.0, DS 23EW 6 SS D4= 14300.85
814: W. Lubas - A. Pliszczyński, 10.0, DS 24EW 4 SW D2+1 45082.49
911: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 13NS 6 C xE DA= 15404.92
911: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 14NS 4 SW HK= 42016.74
911: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 15NS 3 NTW S7+1 43017.51
1012: B. Radomska - T. Lubas, 3.0, DS 10EW 6 CE HA+1 139095.90
1012: B. Radomska - T. Lubas, 3.0, DS 11EW 2 SW D7+1 14079.16
1012: B. Radomska - T. Lubas, 3.0, DS 12EW 2 SE C3-2 10088.32
 +/-
 WYNIK53.34
 MIEJSCE45