Turniej na maksy

Wtorek, 27 czerwca 2017

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 38: A. Sejud - J. Pierchała, 9.0, OP/-, OP/105

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
139: J. Ujma - A. Swoboda, 19.0, OP/SL 10NS 3 NTW H6-1 10076.23
139: J. Ujma - A. Swoboda, 19.0, OP/SL 11NS 1 NTS H2-2 10045.00
139: J. Ujma - A. Swoboda, 19.0, OP/SL 12NS 3 SE D3-2 10011.68
234: K. Góra - A. Głowacki, 9.0, OP/SL 4EW 2 HN HJ+1 14055.83
234: K. Góra - A. Głowacki, 9.0, OP/SL 5EW 3 DW CK-1 5034.17
234: K. Góra - A. Głowacki, 9.0, OP/SL 6EW 1 SS D5= 8045.83
336: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 19NS 3 DS CJ+2 15073.33
336: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 20NS 2 HE CA= 11035.84
336: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 21NS 3 DW SA-1 5071.17
435: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 13EW 6 D xS SK-3 80077.87
435: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 14EW 4 S xW S10-1 10016.74
435: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 15EW 4 SW D2-1 5028.34
531: K. Donder - R. Głodek, 0.0, SL/- 25EW 3 NTW S3+3 69038.52
531: K. Donder - R. Głodek, 0.0, SL/- 26EW 3 SW DA-1 10063.11
531: K. Donder - R. Głodek, 0.0, SL/- 27EW 4 SE H8+2 48040.98
633: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 16NS 5 DW C7-1 10080.83
633: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 17NS 1 NTS D7+3 18084.16
633: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 18NS 3 SW CQ+3 23081.34
732: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 22NS 4 SE HQ+2 68043.44
732: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 23NS 4 SS C2+1 65022.51
732: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 24NS 4 SW HJ= 42055.83
840: J. Morstyn - J. Paszylk, 0.0, -/SL 1EW 5 H xW D6= 65085.57
840: J. Morstyn - J. Paszylk, 0.0, -/SL 2EW 1 SE CQ-1 5023.34
840: J. Morstyn - J. Paszylk, 0.0, -/SL 3EW 4 SS D3+1 45040.00
937: T. Kois - S. Krzyżaniak, 1.5, SL 7EW PASS 052.46
937: T. Kois - S. Krzyżaniak, 1.5, SL 8EW 5 S xE DK= 650100.00
937: T. Kois - S. Krzyżaniak, 1.5, SL 9EW 4 SE S7= 62080.33
 +/-
 WYNIK54.24
 MIEJSCE35