Turniej na maksy

Wtorek, 27 czerwca 2017

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 34: K. Góra - A. Głowacki, 9.0, OP/SL, OP/105

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
136: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 13EW 6 C xW S10= 154095.08
136: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 14EW 5 HN CA-1 5049.08
136: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 15EW 3 NTE H5-1 5028.34
238: A. Sejud - J. Pierchała, 9.0, OP/- 4NS 2 HN HJ+1 14044.17
238: A. Sejud - J. Pierchała, 9.0, OP/- 5NS 3 DW CK-1 5065.83
238: A. Sejud - J. Pierchała, 9.0, OP/- 6NS 1 SS D5= 8054.17
337: T. Kois - S. Krzyżaniak, 1.5, SL 10NS 3 NTW C3+4 72017.21
337: T. Kois - S. Krzyżaniak, 1.5, SL 11NS 2 SE CK-1 5085.82
337: T. Kois - S. Krzyżaniak, 1.5, SL 12NS 4 D xW H5-4 80099.15
440: J. Morstyn - J. Paszylk, 0.0, -/SL 16EW 3 NTE CA= 60069.99
440: J. Morstyn - J. Paszylk, 0.0, -/SL 17EW 3 CS SK= 11066.66
440: J. Morstyn - J. Paszylk, 0.0, -/SL 18EW 3 SE H10+3 23018.66
533: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 22EW 3 NTW D4+2 66022.13
533: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 23EW 4 SS H6+2 68036.67
533: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 24EW 4 SW D2= 42044.17
635: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 25NS 3 NTE H7+3 69061.48
635: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 26NS 3 DW SK-1 10036.89
635: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 27NS 4 SE D7+2 48059.02
739: J. Ujma - A. Swoboda, 19.0, OP/SL 19EW 3 DS CJ+2 15026.67
739: J. Ujma - A. Swoboda, 19.0, OP/SL 20EW 3 DS S5-1 10049.17
739: J. Ujma - A. Swoboda, 19.0, OP/SL 21EW 3 HE C4-1 5028.83
832: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 7NS PASS 047.54
832: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 8NS 3 DS HQ+3 17031.97
832: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 9NS 3 HN SA+1 17080.33
931: K. Donder - R. Głodek, 0.0, SL/- 1EW 4 SW CK+1 45052.54
931: K. Donder - R. Głodek, 0.0, SL/- 2EW 2 NTE CQ= 12045.00
931: K. Donder - R. Głodek, 0.0, SL/- 3EW 4 SS CK+1 45040.00
 +/-
 WYNIK50.24
 MIEJSCE63