Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 9NS 2 HS CK= 11047.58
110: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 10NS 2 SS H8-1 10025.81
24: M. Stadnik - W. Skonieczny, 9.0, DS 15EW 4 HE SK+1 45079.03
24: M. Stadnik - W. Skonieczny, 9.0, DS 16EW 4 SW HJ= 62049.60
314: J. Neter - B. Radomska, 8.0, DS 11NS 2 NTN DK+2 18082.00
314: J. Neter - B. Radomska, 8.0, DS 12NS 3 SN CA= 14071.03
45: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 21EW 3 CxN HK-1 20075.79
45: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 22EW 4 SxS D3= 5906.35
53: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 19NS 5 CE S9-3 30042.46
53: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 20NS 4 SxW H8-2 50077.78
615: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 13EW 3 NTN H4-1 10053.60
615: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 14EW 3 NTN C3+1 43027.38
71: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 25NS 4 HE S6+1 65035.60
71: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 26NS 1 SW C9= 8042.40
813: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 3NS 2 SN SQ-1 5063.10
813: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 4NS 2 SW ST-1 10051.60
916: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 17EW 3 SE HJ+1 17022.00
916: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 18EW 3 NTS SJ+4 72087.30
107: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 23NS 3 NTS H6-1 10034.13
107: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 24NS 2 DW HK+2 13075.40
112: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 5EW 3 NTE H9-1 5024.40
112: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 6EW 3 NTN H5-1 5087.20
1211: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 1EW 2 SW HJ-1 5066.67
1211: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 2EW 4 DW SA-1 5033.33
138: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 7EW 4 SN C2+1 65033.73
138: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 8EW 3 SS DA-1 5032.00
 +/-
 WYNIK51.05
 MIEJSCE121