Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 2: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 15NS 4 HE ST+1 45020.97
16: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 16NS 6 SE HK-2 20096.40
216: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 3EW 2 SN C9-1 5036.90
216: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 4EW 1 NTE S5+1 12094.80
313: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 9NS 2 HS CK+1 14073.79
313: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 10NS 043.95
48: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 17EW 4 SE HJ= 42041.20
48: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 18EW 6 NTS SJ+1 147039.68
54: M. Stadnik - W. Skonieczny, 9.0, DS 13EW 3 CN SK= 11040.00
54: M. Stadnik - W. Skonieczny, 9.0, DS 14EW 3 NTN C3= 40057.14
61: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 19EW 4 SN DA= 42033.33
61: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 20EW 3 SxW HJ= 73099.60
73: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 21NS 3 CxN HK-1 20024.21
73: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 22NS 4 SS D3= 42069.84
810: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 1EW 1 SW HJ= 8084.13
810: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 2EW 3 NTxN SQ-2 50092.86
914: J. Neter - B. Radomska, 8.0, DS 23NS 3 NTS H6-1 10034.13
914: J. Neter - B. Radomska, 8.0, DS 24NS 2 DW C5+1 11086.11
1011: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 7EW 4 SS S3+2 6806.75
1011: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 8EW 2 SS CT= 11010.80
119: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 5NS 3 NTE H9-1 5075.60
119: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 6NS 3 NTN H5-1 5012.80
1215: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 25EW 4 HE C8+1 65064.40
1215: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 26EW 3 CS CA+1 13019.20
137: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 11NS 4 SS HA= 42093.20
137: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 12NS 2 SN CA+1 14071.03
 +/-
 WYNIK54.72
 MIEJSCE70