Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: J. Neter - B. Radomska, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
17: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 7EW 4 SN D3+1 65033.73
17: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 8EW 3 SN S4-1 5032.00
28: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 9EW 2 HS CK+1 14026.21
28: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 10EW 2 SS D9-1 10074.19
39: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 11EW 2 NTN DK+2 18018.00
39: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 12EW 3 SN CA= 14028.97
410: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 13EW 2 NTN D3-1 10053.60
410: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 14EW 3 NTN H2+1 43027.38
511: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 15EW 3 HE DT+1 17016.54
511: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 16EW 4 SE HA+1 65090.40
612: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 17EW 3 CW H2= 11012.00
612: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 18EW 6 NTS D7+1 147039.68
713: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 19EW 4 SN DA= 42033.33
713: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 20EW 4 SW HJ-1 10055.56
81: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 21EW 2 HE CJ+1 14058.33
81: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 22EW 4 SS HA= 42030.16
92: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 23EW 3 NTS H6-1 10065.87
92: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 24EW 2 DW C5+1 11013.89
103: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 25EW 3 HE D4+2 20010.40
103: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 26EW 1 SW H6-2 20010.80
114: M. Stadnik - W. Skonieczny, 9.0, DS 1EW 3 NTN H6-2 10085.71
114: M. Stadnik - W. Skonieczny, 9.0, DS 2EW 3 SxE H6-2 3007.14
125: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 3EW 3 NTN H4-1 5036.90
125: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 4EW 2 SW C7-2 20016.00
136: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 5EW TD 50.00
136: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 6EW TD 50.00
 +/-0.77
 WYNIK38.34
 MIEJSCE246