Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 125: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1133: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 16NS 6 SE HK-1 10089.60
1133: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 17NS 4 SE CQ+1 45024.80
1133: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 18NS 6 NTS SJ+1 147060.32
2130: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 19NS 4 DW SA-2 20040.87
2130: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 20NS 5 HxS SA-2 5004.37
2130: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 21NS 3 CxN HK-1 20024.21
3131: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 22NS 4 SxS HA-2 3001.98
3131: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 23NS 3 NTS H6-1 10034.13
3131: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 24NS 3 NTW HA= 40038.10
4128: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 25NS 4 HE D6+1 65035.60
4128: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 26NS 3 CS S4= 11077.20
4128: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 27NS 3 SN H9+1 17071.74
5129: J. Herman - K. Latawiec, 22.0, MP 1NS 2 SxW HJ-1 10055.16
5129: J. Herman - K. Latawiec, 22.0, MP 2NS 3 DW HA-1 5066.67
5129: J. Herman - K. Latawiec, 22.0, MP 3NS 3 NTS CQ-2 10037.70
6126: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 4NS 2 SW D8-1 10051.60
6126: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 5NS 3 NTW D9+1 43010.40
6126: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 6NS 2 HxE DJ= 6700.00
8135: K. Ciborowski - R. Madej, 13.0, MP 10EW 2 SS C6-1 10074.19
8135: K. Ciborowski - R. Madej, 13.0, MP 11EW 2 SN C3+1 14056.00
8135: K. Ciborowski - R. Madej, 13.0, MP 12EW 3 SN CA= 14028.97
9132: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP 13EW 3 SxW HJ-2 50018.00
9132: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP 14EW 2 DxxN C3-2 600100.00
9132: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP 15EW 4 HE HT= 42049.19
 +/-
 WYNIK43.78
 MIEJSCE212