Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 121: G. Superson - S. Superson, 12.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1129: J. Herman - K. Latawiec, 22.0, MP 4NS 1 NTE C3-1 10051.60
1129: J. Herman - K. Latawiec, 22.0, MP 5NS 3 NTW C2+1 43010.40
1129: J. Herman - K. Latawiec, 22.0, MP 6NS 3 NTN H5+1 43081.60
2126: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 7NS 4 SS D4+1 65066.27
2126: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 8NS 2 DW D7+2 13027.60
2126: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 9NS 2 HN CT-1 5021.78
4135: K. Ciborowski - R. Madej, 13.0, MP 13NS 2 NTN SK-2 20035.60
4135: K. Ciborowski - R. Madej, 13.0, MP 14NS 2 NTN S5+2 18025.00
4135: K. Ciborowski - R. Madej, 13.0, MP 15NS 2 HE ST+3 20071.37
5132: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP 16NS 4 SE HK+1 6509.60
5132: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP 17NS 4 SE HJ+1 45024.80
5132: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP 18NS 6 NTS S4+1 147060.32
6133: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 19NS 3 SN DA+1 17022.22
6133: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 20NS 4 HxS SA+1 990100.00
6133: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 21NS 3 CxN HK-1 20024.21
7130: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 22EW 4 SS D3= 42030.16
7130: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 23EW 3 NTS H6= 60018.25
7130: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 24EW 2 NTW C5+1 15034.13
8131: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 25EW 4 HW S3+1 65064.40
8131: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 26EW 1 SW H6= 8057.60
8131: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 27EW 4 SN H9-1 5065.81
9128: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 1EW 2 SxW HJ= 47094.84
9128: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 2EW 3 NTxN SQ-2 50092.86
9128: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 3EW 1 SN H4= 8025.40
 +/-
 WYNIK46.49
 MIEJSCE181