Turniej na maksy

Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 1: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
116: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 1EW 2 SW HJ+1 14091.67
116: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 2EW 3 SxE DJ-2 3007.14
212: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 7NS 4 SN C2+1 65066.27
212: M. Motykiewicz - S. Robel, 8.0, DS/KP 8NS 2 SN DK-2 10049.20
37: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 15EW 2 HE HT+2 17016.54
37: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 16EW 5 SE HA-1 10010.40
43: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 11EW 3 NTS CQ-1 5085.60
43: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 12EW 3 SxN CA-2 50099.60
513: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 17EW 4 SE HJ= 42041.20
513: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 18EW 6 NTS S3+1 147039.68
62: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 19NS 4 SN DA= 42066.67
62: P. Kulesza - J. Drozdowski, 17.0, DS 20NS 3 SxW HJ= 7300.40
79: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 25EW 4 HE S6+1 65064.40
79: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 26EW 1 SW C9= 8057.60
814: J. Neter - B. Radomska, 8.0, DS 21NS 2 HE CJ+1 14041.67
814: J. Neter - B. Radomska, 8.0, DS 22NS 4 SS HA= 42069.84
910: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 5EW 3 DW DT+1 13046.80
910: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 6EW 3 NTN H5= 40040.40
108: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 3NS 2 NTS H8-2 10037.70
108: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 4NS 2 NTE S3= 1205.20
1115: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 23EW 3 NTS H6-1 10065.87
1115: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 24EW 3 NTW C5= 40061.90
126: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 9NS TD 50.00
126: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 10NS TD 50.00
135: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 13NS 4 HN DT-2 20035.60
135: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 14NS 2 HxW CA-4 800100.00
 +/-0.77
 WYNIK50.82
 MIEJSCE125