Turniej na maksy

Sobota, 24 czerwca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 10EW 4 HN S9+1 65023.08
18: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 11EW 1 NTE D4= 9073.08
18: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 12EW 5 CE H2-3 15084.62
21: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 13NS 4 HW SA+1 65038.46
21: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 14NS 6 NTE ST= 99023.08
21: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 15NS 3 NTW S2+2 4607.69
35: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 7EW 2 SS CK-1 10095.56
35: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 8EW 5 DW CA-1 508.58
35: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 9EW 3 SW CQ-1 10037.57
47: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 22NS 3 NTE SA+2 6607.69
47: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 23NS 1 SE CK-1 10038.46
47: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 24NS 3 SW CA= 14015.38
56: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 16EW 2 HN S2+1 14057.69
56: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 17EW 2 HE DK= 11046.15
56: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 18EW 4 HN S3-1 10073.08
62: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 1EW 4 SE D5-1 503.85
62: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 2EW 5 DxW CA-7 17000.00
62: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 3EW 4 HN SA+1 4500.00
74: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 19NS 2 DN H4-2 10061.54
74: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 20NS 4 HS D8-1 10046.15
74: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 21NS 3 NTN D2+1 630100.00
83: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 25NS 1 NTW D4= 9026.92
83: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 26NS 3 SN H8-1 10080.77
83: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 27NS 2 NTW C5-1 5023.08
910: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 4EW 4 SW DA-2 20023.08
910: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 5EW 1 NTN SJ+2 1507.69
910: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 6EW 2 HN ST= 11038.46
 +/-
 WYNIK38.58
 MIEJSCE28