Turniej na maksy

Sobota, 24 czerwca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 10NS 4 HN S9+1 65076.92
19: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 11NS 1 NTE D4= 9026.92
19: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 12NS 5 CE H2-3 15015.38
24: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 4EW 3 DE S8+1 130100.00
24: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 5EW 1 SN H7+2 14019.23
24: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 6EW 3 NTS C4-1 5073.08
36: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 19NS 4 SE D4= 62011.54
36: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 20NS 3 NTN HA= 60069.23
36: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 21NS 2 NTN S4= 12023.08
45: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 13EW 4 HW SA+1 65061.54
45: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 14EW 6 NTE C7= 99076.92
45: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 15EW 4 SE H5-2 1000.00
51: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 25EW 2 NTW H9-3 3000.00
51: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 26EW 2 DE SQ+2 13038.46
51: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 27EW 1 NTE HT-1 5076.92
63: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 16NS 2 DE HQ= 900.00
63: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 17NS 2 HE SA+2 1707.69
63: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 18NS 3 NTS D9+1 63084.62
72: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 22NS 3 NTW DK= 60042.31
72: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 23NS 1 NTN S6= 9026.92
72: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 24NS 5 CxN C4-2 3000.00
810: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 1EW 4 SE D5= 42042.31
810: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 2EW 4 HS DK= 62053.85
810: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 3EW 4 HN SK= 42019.23
97: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 7EW 3 NTN S5= 60037.57
97: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 8EW 5 DW CA= 40066.57
97: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 9EW 2 HN C7= 11025.15
 +/-
 WYNIK39.83
 MIEJSCE25