Turniej na maksy

Sobota, 24 czerwca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 5: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 4EW 2 SW DA-1 10053.85
12: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 5EW 3 CE D7-1 5038.46
12: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 6EW 2 HN ST= 11038.46
27: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 16EW 4 SS H7= 4200.00
27: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 17EW 3 HE DK-1 5015.38
27: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 18EW 5 HN DJ-1 10073.08
39: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 7NS 2 SS CK-1 1004.44
39: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 8NS 5 DW CA-1 5091.42
39: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 9NS 3 SW CQ-1 10062.43
48: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 13NS 4 HW SA+1 65038.46
48: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 14NS 6 NTE C7= 99023.08
48: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 15NS 4 SE H5-2 100100.00
510: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 19EW 3 NTE D4= 60073.08
510: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 20EW 3 NTN HA= 60030.77
510: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 21EW 3 NTS SJ-1 10096.15
64: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 25EW 1 NTW D2-1 10030.77
64: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 26EW 4 SS D8-3 30080.77
64: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 27EW 1 NTE C2-2 10023.08
76: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 1NS 4 SE CA= 42057.69
76: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 2NS 3 NTS HQ= 60015.38
76: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 3NS 2 HN D3+1 14046.15
81: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 22EW 5 DE SA= 60057.69
81: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 23EW 4 HS S2= 62011.54
81: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 24EW 2 SW CA= 11061.54
93: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 10NS 6 HS SJ-1 10046.15
93: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 11NS 2 CE H6-2 10069.23
93: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 12NS 5 HxN D2-1 2003.85
 +/-
 WYNIK46.03
 MIEJSCE22