Turniej na maksy

Sobota, 24 czerwca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
11: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 7NS TD 50.00
11: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 8NS TD 50.00
11: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 9NS TD 50.00
22: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 10NS 5 HS CT+1 68096.15
22: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 11NS 2 NTW DT-1 5042.31
22: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 12NS 4 SS CJ= 62073.08
33: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 13NS 4 HW DQ+1 65038.46
33: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 14NS 4 SW CJ+2 48092.31
33: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 15NS 3 NTW DQ= 40038.46
44: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 16NS 2 SN CQ+3 20084.62
44: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 17NS 4 DS S2-1 5065.38
44: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 18NS 6 HN ST-2 2003.85
55: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 19NS 3 NTE D4= 60026.92
55: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 20NS 3 NTN HA= 60069.23
55: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 21NS 3 NTS SJ-1 1003.85
66: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 22NS 3 NTE S4+1 63023.08
66: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 23NS 2 HN C9+1 14057.69
66: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 24NS 3 SW CA= 14015.38
77: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 25NS 1 NTW D4= 9026.92
77: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 26NS 4 SN HK-2 20042.31
77: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 27NS 1 NTE H6-1 5023.08
88: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 1NS 4 SE D5= 42057.69
88: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 2NS 4 HS DK= 62046.15
88: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 3NS 4 HN SK= 42080.77
99: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 4NS 4 SW DA-2 20076.92
99: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 5NS 1 NTN SJ+2 15092.31
99: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 6NS 2 HN ST= 11061.54
 +/-
 WYNIK51.42
 MIEJSCE17