Turniej na maksy

Sobota, 24 czerwca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 1: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 7EW TD 50.00
110: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 8EW TD 50.00
110: J. Neter - J. Kowalski, 6.5, DS 9EW TD 50.00
29: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 13EW 4 HW SA+1 65061.54
29: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 14EW 6 NTE ST= 99076.92
29: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 15EW 3 NTW S2+2 46092.31
32: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 16NS 2 SN CQ+1 14042.31
32: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 17NS 2 HE SA+1 14030.77
32: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 18NS 4 HN S9= 62069.23
46: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 10EW 6 HS S5-1 10053.85
46: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 11EW 2 NTE D4-2 10030.77
46: S. Szuba - W. Skonieczny, 10.0, DS 12EW 5 DxW HA-2 30050.00
58: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 25NS 2 NTW H9-3 300100.00
58: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 26NS 2 DE SQ+2 13061.54
58: M. Siedlecki - R. Krużewski, 0.0, DS 27NS 1 NTE HT-1 5023.08
67: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 19EW 2 NTE C3= 12053.85
67: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 20EW 6 NTxN HA-3 80092.31
67: A. Sobina - L. Haber, 7.0, OP/DS 21EW 3 NTN S4= 60015.38
73: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 4EW 1 NTE C6-1 10053.85
73: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 5EW 2 HN SJ-1 10065.38
73: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 6EW 4 HN ST-1 5073.08
85: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 22NS 5 DE SA= 60042.31
85: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 23NS 4 HS S2= 62088.46
85: A. Pliszczyński - M. Stadnik, 9.0, DS 24NS 2 SW CA= 11038.46
94: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 1NS 3 NTW D6+2 4600.00
94: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 2NS 4 HS DA+1 65084.62
94: A. Słowik - S. Zapaśnik, 6.0, DS 3NS 4 HN D3= 42080.77
 +/-
 WYNIK56.70
 MIEJSCE6