Turniej na maksy

Piątek, 23 czerwca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
138Jerzy Ujma
Andrzej Sładki
12.0
9.0
OP
SL
OP/10567.698
241Beata Madej
Lucyna Zielińska
2.5
5.0
OPOP/10564.438
337Agnieszka Pietrzyk
Henryk Borowiński
5.0
4.0
OP
SL
OP/10563.197
49Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6759.346
521Anna Liszewska
Radosław Liszewski
1.5
1.5
MAMA/8659.335
619Karolina Kupczyk
Piotr Dybicz
2.0
11.0
MAMA/8658.015
723Sławomir Moroz
Tadeusz Osiecki
2.0
2.0
MAMA/8657.894
824Kamila Kiraga
Kinga Kiraga
1.5
2.5
MAMA/8657.063
912Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6756.822
1040Anna Stelmach
Jan Styczyński
0.0
5.0
SLOP/10556.432
1117Halina Kobierecka
Tomasz Kopka
0.5
2.5
MAMA/8655.742
1216Irena Kaca
Wiesław Kaca
1.5
1.5
MAMA/8655.502
134Janisław Fituch
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6755.452
1414Mirosław Grochowski
Maksymilian Grochowski
0.5
1.0
MAMA/8654.781
1533Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10554.761
1613Przemysław Nitek
Krzysztof Pietruszka
2.5
2.0
MAMA/8654.191
173Janusz Piernikowski
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DSDS/6751.591
182Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DSDS/6751.031
1928Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
2.5
3.0
SLOP/10550.601
206Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/6749.431
2130Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
SLOP/10549.191
2239Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OPOP/10548.80
2325Jakub Dziuba
Albert Grochowski
1.0
0.5
MAMA/8648.21
2410Dariusz Budnik
Andrzej Bojda
2.5
0.0
DSDS/6747.99
251Janusz Kowalski
Andrzej Suchodolski
1.5
4.0
DSDS/6747.30
2632Jerzy Paszylk
Jerzy Morstyn
0.0
0.0
SL
OP/10546.88
2731Jan Pustelnik
Zbigniew Mańdok
7.0
5.0
SLOP/10546.70
285Barbara Radomska
Marcin Motykiewicz
3.0
3.0
DSDS/6746.36
298Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6746.35
3020Karolina Borek
Karolina Kowalska
0.0
1.5
MAMA/8646.05
3122Piotr Pyrak
Jakub Zatorski
0.0
1.5
MAMA/8645.81
327Leszek Haber
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
OP
DS/6744.84
3334Adrian Bakalarz
Bogdan Bialik
7.0
2.0
SLOP/10544.32
3415Małgorzata Duda
Wojciech Stencel
0.0
1.0

MA
MA/8644.02
3511Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/6743.50
3627Bolesław Ficek
Stanisław Waliczek
0.5
3.0
SLOP/10543.24
3735Tadeusz Kois
Władysław Deręgowski
1.5
0.0
SL
OP/10541.34
3836Elżbieta Król
Krzysztof Bero
0.0
0.0
OP/10540.38
3918Karolina Kamelak
Zenon Filipiak
0.5
2.5
MAMA/8639.00
4029Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.0
0.0
OPOP/10532.03
4126Rafał Klimczak
Dominik Florczak
0.0
0.0
MAMA/8624.40

Statystyka ośrodków...