Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 22 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
121Marian Kupnicki
Jakub Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/7271.9010
224Patryk Patreuha
Artur Winkler
3.0
9.0
DSDS/7256.319
349Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.0
WPWP/24450.329
46Bohdan Mazur
Janusz Drozdowski
13.0
12.0
DSDS/6747.958
535Andrzej Hycnar
Jarosław Jurkiewicz
13.0
12.0
PKMP/1373.6046.347
633Adam Krysa
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MPMP/1373.6045.956
730Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MPMP/1373.6044.075
818Michał Wittenbeck
Piotr Ilczuk
7.0
18.0
DS
WP
DS/6736.915
916Michał Drankiewicz
Dawid Permus
2.0
2.0
DSDS/6735.914
102Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6735.453
1145Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/2443.6034.782
121Piotr Klubiński
Sławomir Zagórski
9.0
2.5
DSDS/6734.182
134Krzysztof Ćwik
Jerzy Neter
5.0
5.0
DSDS/6732.272
1436Maciej Rodzaj
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/1373.6023.272
1539Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPWP/2443.6021.782
1650Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
4.0
3.0
WPWP/2443.6020.462
179Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6718.452
188Mirosław Fechner
Marek Woźniak
7.0
4.0
DSDS/6717.641
1941Zygfryd Banecki
Wojciech Witkowski
4.0
2.0
WPWP/2443.6017.011
2032Michał Kuczkowski
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPMP/1373.6013.501
2110Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6710.861
2248Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/2443.608.421
2328Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/1373.608.131
2423Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/722.901
2537Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
3.0
MPMP/1373.600.07
2625Eugeniusz Swendrowski
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/72-3.20
2740Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/2443.60-4.31
2817Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-9.45
2947Małgorzata Zielonacka
Maciej Masłowski
2.0
2.0
WPWP/244-10.45
3014Michał Stadnik
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/67-10.73
3122Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/72-13.94
3213Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-15.23
335Janusz Kowalski
Barbara Radomska
1.5
3.0
DSDS/67-19.73
3427Dariusz Sosin
Piotr Markiewicz
5.0
5.0
MPMP/1373.60-20.30
3526Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/72-28.66
3642Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/2443.60-29.81
3744Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/2443.60-30.67
383Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67-31.05
3911Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
5.0
DSDS/67-33.14
4031Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/1373.60-38.58
4119Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/72-38.90
4238Leszek Gabriel
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1373.60-39.39
4312Tomasz Struzik
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/67-39.64
4443Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Kamińska
0.5
0.0
WP
NZ
WP/2443.60-45.13
4520Mateusz Maliszkiewicz
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/72-46.40
4634Adam Stono
Maciej Prokuszki
11.0
3.0
PK
MP
MP/137-47.06
477Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
3.0
4.0
DSDS/67-48.41
4815Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/67-62.27

Statystyka ośrodków...