Turniej na maksy

Czwartek, 22 czerwca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
125Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10365.1010
260Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25264.1010
352Przemysław Maliszewski
Jan Linke
4.0
4.0
WPWP/25262.549
422Jacek Bąkowski
Stanisław Siwek
3.0
7.0
MAMA/8861.508
528Adam Matyasik
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MPMP/10361.338
63Adam Łaszczotko
Waldemar Kostrzewa
4.0
4.0
MAMA/5861.067
740Wit Klapper
Maciej Szczerczak
21.0
4.0
SL
MP
MP/10360.716
839Marek Heichel
Robert Podsiadły
3.0
4.0
MPMP/10360.166
921Piotr Marudziński
Adam Karczmarz
5.0
5.0
MAMA/8857.965
1020Jerzy Sadowski
Wojciech Adamkiewicz
3.0
3.0
MAMA/8857.274
1143Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5156.964
1248Marek Rusek
Andrzej Janda
2.5
5.0
PKPK/5156.823
137Robert Michalski
Daniel Wacławek
3.0
2.0
MAMA/5855.602
149Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/5855.232
1557Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25255.102
1613Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.5
2.5
MAMA/8854.272
1734Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/10354.012
1810Kazimierz Puczyński
Włodzimierz Rutkowski
13.0
4.0
MAMA/5853.392
1926Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/10353.302
2012Witold Moreń
Bogdan Jaskulski
0.0
3.0
MAMA/8853.202
2119Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.5
MAMA/8852.892
2254Janusz Wygowski
Andrzej Czepnik
9.0
5.0
WPWP/25252.481
2345Małgorzata Rojkowicz
Wiesława Rusek
5.0
0.5
PKPK/5151.581
245Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5851.281
2536Halina Święch
Leszek Faber
7.0
3.0
MPMP/10350.751
2623Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/10350.501
271Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5849.431
286Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5849.231
2927Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
0.0
0.0
MPMP/10349.131
3053Rafał Junik
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25249.11
3147Marek Garlewicz
Marek Naprawa
3.0
0.0
PK
PK/5148.48
3235Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.0
MPMP/10348.34
3324Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/10348.01
3430Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MPMP/10347.98
354Krzysztof Kwiatkowski
Michał Kilanowski
3.0
4.0
MAMA/5847.68
3618Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.0
1.0
MAMA/8847.65
3755Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/25247.57
3832Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10347.02
398Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/5846.86
4033Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.0
MPMP/10346.14
4111Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8846.09
4250Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WPWP/25245.94
4317Dawid Kołodziejski
Dominik Głowacki
0.5
1.0
MAMA/8845.71
4458Janusz Przybysz
Sławomir Czapliński
9.0
5.0
KP
WP
WP/25245.34
4541Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
12.0
SL
MP
MP/10344.86
4649Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
1.5
0.5
WPWP/25244.02
4731Jan Truniarz
Jacek Jurczyński
1.5
2.5
MPMP/10343.50
4816Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
1.5
MAMA/8843.31
4951Andrzej Małdziński
Andrzej Malenta
4.0
5.0
WPWP/25243.04
5029Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPMP/10342.79
5144Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5142.66
5214Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8841.10
5356Beata Buczkowska-Linke
Waldemar Kożuchowski
3.0
4.0
WPWP/25240.67
5415Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8839.04
5538Bolesław Zysek
Stanisław Dynowski
1.5
4.0
MPMP/10338.91
5637Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/10338.50
572Maria Rubanowska-Nierobisz
Andrzej Nierobisz
0.0
0.0
MAMA/5830.23
5846Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PKPK/5114.17

Statystyka ośrodków...