Turniej na maksy

Wtorek, 20 czerwca 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 53: T. Kois - S. Krzyżaniak, 1.5, SL, OP/105

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
149: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 1EW 3 NTE SJ+1 43081.82
149: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 2EW 2 SE HA+1 14095.45
149: T. Kuc - E. Urbańczyk, 0.0, SL 3EW 1 NTW C5+1 12063.64
251: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 16NS 3 SE C6= 1409.09
251: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 17NS 4 DW C6-2 10044.32
251: A. Pietrzyk - M. Wróbel, 10.0, OP 18NS 2 DW S8= 9055.68
350: A. Sejud - J. Ujma, 21.0, OP 10EW 3 NTN S6-2 20090.91
350: A. Sejud - J. Ujma, 21.0, OP 11EW 3 NTS C8= 40048.86
350: A. Sejud - J. Ujma, 21.0, OP 12EW 6 SS DA-1 10089.77
455: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 22EW 2 NTS CQ-3 15095.45
455: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 23EW 3 NTE H4-1 10011.36
455: M. Morstyn - L. Uryga, 0.0, 24EW 3 NTS C8= 40054.55
548: K. Góra - A. Głowacki, 9.0, OP/SL 13NS 4 HN SA= 62055.68
548: K. Góra - A. Głowacki, 9.0, OP/SL 14NS 5 D xS S4-2 3002.27
548: K. Góra - A. Głowacki, 9.0, OP/SL 15NS 2 SS HA-2 2001.14
647: H. Borowiński - K. Donder, 4.0, SL 19NS 3 NTS S10+2 46094.32
647: H. Borowiński - K. Donder, 4.0, SL 20NS 2 SS DJ+2 17054.55
647: H. Borowiński - K. Donder, 4.0, SL 21NS 4 HE D8+2 48076.73
756: J. Morstyn - J. Paszylk, 0.0, -/SL 25EW 3 NTS C5-4 200100.00
756: J. Morstyn - J. Paszylk, 0.0, -/SL 26EW 3 NTN S8= 60031.82
756: J. Morstyn - J. Paszylk, 0.0, -/SL 27EW 4 SN H9-1 5080.95
852: U. Książek - Z. Książek, 0.0, OP 4EW 4 HN D5-2 20068.18
852: U. Książek - Z. Książek, 0.0, OP 5EW 2 HN D2-2 20078.41
852: U. Książek - Z. Książek, 0.0, OP 6EW 3 NTW C2= 60047.73
954: B. Madej - J. Sieczkowski, 6.5, OP 7NS 4 HE S8-1 10078.41
954: B. Madej - J. Sieczkowski, 6.5, OP 8NS 2 HW H6+1 14043.18
954: B. Madej - J. Sieczkowski, 6.5, OP 9NS 3 DN C6+2 15013.64
 +/-
 WYNIK58.07
 MIEJSCE10