Turniej na maksy
Poniedziałek, 19 czerwca 2017
Wyniki z 20 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
30
133
Wit Klapper
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
SL
MP
MP/40
58.95
20
31
149
Marzena Kwiecińska-Wilk
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/40
58.76
19
32
142
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MP
MP/40
58.75
19
34
151
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
12.0
11.0
MP
MP/40
58.70
18
41
140
Katarzyna Michałek
Barbara Lesiecka
7.0
7.0
SL
MP
MP/40
57.47
15
46
134
Andrzej Lubojemski
Marek Adamczyk
13.0
7.0
MP
MP/40
56.96
13
54
136
Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
3.0
MP
MP/40
56.15
9
63
132
Jerzy Jeleń
Jerzy Pasich
2.0
7.0
MP
MP/40
55.24
7
67
148
Aron Shindler
Dominik Rajtar
1.0
1.5
MP
MP/40
54.63
6
76
123
Tadeusz Garbacik
Wiesław Kalita
12.0
7.0
MP
MP/40
54.19
6
84
152
Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MP
MP/40
53.68
5
94
147
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/40
53.03
4
101
141
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MP
MP/40
52.47
4
114
139
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
4.0
4.0
MP
MP/40
52.08
3
125
144
Zbigniew Pierzynka
Małgorzata Praszałowicz
0.0
5.0
MP
MP/40
51.47
2
128
135
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
3.0
3.0
MP
MP/40
51.26
2
135
128
Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MP
MP/40
50.60
1
137
146
Jacek Stasica
Kazimierz Chłobowski
13.0
11.0
MP
MP/40
50.37
1
142
138
Aleksandra Talaczek
Ryszard Cieślik
2.0
2.5
MP
MP/40
49.99
1
172
143
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
7.0
5.0
MP
MP/40
48.10
180
126
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
47.87
197
137
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/40
46.23
206
131
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
45.68
208
127
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
45.62
210
129
Józef Barczyk
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MP
MP/40
45.56
213
145
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
45.46
222
130
Stanisław Sarat
Marian Nanke
3.0
5.0
MP
MP/40
44.69
245
124
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
42.97
262
121
Józef Gładysz
Hanna Leskiewicz-Łazarska
5.0
3.0
MP
MP/40
40.57
273
150
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
0.0
0.0
MP
MP/40
38.70
275
125
Halina Samborek
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.0
MP
MP/40
38.47
282
122
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.0
2.0
MP
MP/40
35.22
Statystyka ośrodków...