Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 248: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP, WP/30

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1247: J. Roszak - A. Dymek, 13.0, WP 5EW 4 H xS S7-1 20097.43
1247: J. Roszak - A. Dymek, 13.0, WP 6EW 3 D xW H3= 67099.26
2254: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 14.0, LB/WP 7NS 4 HN D5= 62061.76
2254: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 14.0, LB/WP 8NS 4 SN H10+1 45038.60
3245: L. Gapińska - M. Gapiński, 2.0, WP 13NS 5 DN S9= 60086.94
3245: L. Gapińska - M. Gapiński, 2.0, WP 14NS 2 SS H6+1 14091.41
4250: K. Wroński - P. Morawski, 4.0, WP 17NS 4 DN S5-1 5032.09
4250: K. Wroński - P. Morawski, 4.0, WP 18NS 3 DW SJ-1 5040.00
5253: J. Bajka - W. Szczepaniak, 10.0, WP 21NS 4 SW DQ-2 10092.65
5253: J. Bajka - W. Szczepaniak, 10.0, WP 22NS 6 SS CK= 98039.34
6246: M. Kanikowski - M. Kanikowski, 8.0, WP 11NS 2 NTS C10+2 18055.18
6246: M. Kanikowski - M. Kanikowski, 8.0, WP 12NS 4 SN HK-2 20030.00
7251: M. Szczechowiak - A. Mazurek, 15.0, WP 15EW 3 HE SQ+1 17040.00
7251: M. Szczechowiak - A. Mazurek, 15.0, WP 16EW 3 NTS H8= 4004.45
8252: W. Witkowski - P. Biderman, 5.0, WP 1EW 2 SE C6+1 14091.79
8252: W. Witkowski - P. Biderman, 5.0, WP 2EW 3 HN SJ+2 20087.78
9244: S. Masternak - M. Górny, 10.0, WP 19NS 1 NTS CA+1 12071.69
9244: S. Masternak - M. Górny, 10.0, WP 20NS 1 NTW S5= 9040.81
10249: M. Masłowski - S. Żuberek, 6.0, WP 25EW 1 SS DQ-1 5081.25
10249: M. Masłowski - S. Żuberek, 6.0, WP 26EW 3 NTN H4+3 69072.43
11243: A. Stefanowska - J. Łaniewska, 5.0, WP 3EW 3 NTN D2+1 43069.26
11243: A. Stefanowska - J. Łaniewska, 5.0, WP 4EW 2 SN H4-1 10083.46
12256: E. Niewierowski - J. Suszczyński, 15.0, WP 23EW 4 SS D6+3 71081.62
12256: E. Niewierowski - J. Suszczyński, 15.0, WP 24EW 3 DE CA= 11058.89
13255: K. Galubiński - J. Wilczek, 4.5, WP 9EW 1 NTS H2+2 15012.87
13255: K. Galubiński - J. Wilczek, 4.5, WP 10EW 3 NTN S4-1 10056.67
 +/-
 WYNIK62.22
 MIEJSCE8