Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 207: A. Maszczyszyn - R. Łazikiewicz, 18.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1208: S. Drabczyk - Z. Tymków, 17.0, SL 1NS 2 SE S3= 11033.58
1208: S. Drabczyk - Z. Tymków, 17.0, SL 2NS 4 HS SJ+1 65060.00
1208: S. Drabczyk - Z. Tymków, 17.0, SL 3NS 4 SN DJ+2 48077.41
2232: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 4NS 3 SN CA-1 10016.54
2232: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 5NS 4 HS S7+1 65090.81
2232: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 6NS 2 CS HQ+3 15095.59
3220: R. Janiszewski - S. Gęga, 5.0, SL 7EW 4 HS DJ= 62038.24
3220: R. Janiszewski - S. Gęga, 5.0, SL 8EW 4 SN H10+1 45061.40
3220: R. Janiszewski - S. Gęga, 5.0, SL 9EW 3 DN SK-1 5071.69
4226: A. Geisler - K. Łazikiewicz, 6.0, SL 10NS 2 SW C6+1 14021.48
4226: A. Geisler - K. Łazikiewicz, 6.0, SL 11NS 2 SN DA+3 20071.85
4226: A. Geisler - K. Łazikiewicz, 6.0, SL 12NS 3 NTN HA= 60092.59
5229: J. Prijma - W. Wnętrzak, 7.0, SL 13NS 3 S xW S6-1 20070.15
5229: J. Prijma - W. Wnętrzak, 7.0, SL 14NS 2 NTS H3+2 18097.01
5229: J. Prijma - W. Wnętrzak, 7.0, SL 15NS 4 HE SQ= 42019.63
6219: M. Nowakowski - K. Gaweł, 14.0, SL 16EW 3 HW CQ-1 10016.30
6219: M. Nowakowski - K. Gaweł, 14.0, SL 17EW 4 S xE D7-2 3001.11
6219: M. Nowakowski - K. Gaweł, 14.0, SL 18EW 3 HN D5-1 10075.55
7225: E. Szenkelbach - H. Grządziel, 22.0, SL 19NS 3 NTN S8-1 5027.94
7225: E. Szenkelbach - H. Grządziel, 22.0, SL 20NS 1 CW HJ-1 10066.91
7225: E. Szenkelbach - H. Grządziel, 22.0, SL 21NS 4 SW DQ-1 5077.21
8213: Z. Małek - K. Zieliński, 16.0, SL 22EW 6 HS CK+1 101031.99
8213: Z. Małek - K. Zieliński, 16.0, SL 23EW 6 SS C2+1 146035.66
8213: Z. Małek - K. Zieliński, 16.0, SL 24EW 3 DW S8= 11058.89
9224: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 25NS 1 SN DQ+2 14090.81
9224: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 26NS 6 NTN SJ= 144074.63
9224: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 27NS 4 HE D9+2 48057.51
 +/-
 WYNIK56.76
 MIEJSCE47