Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: B. Mazur - J. Krystecki, 16.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
120: J. Kowalski - S. Zagórski, 4.0, DS 9NS 3 CS S7-1 5028.31
120: J. Kowalski - S. Zagórski, 4.0, DS 10NS 2 NTN D9+1 15075.18
214: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 15EW 2 HE SQ+2 17040.00
214: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 16EW 4 SN DA-2 10073.70
324: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 11NS 2 SN HK+2 17033.33
324: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 12NS 3 NTN HA= 60092.59
415: M. Motykiewicz - J. Fituch, 7.0, DS 21EW 3 SW H5-1 5022.79
415: M. Motykiewicz - J. Fituch, 7.0, DS 22EW 6 SS CK+1 101031.99
513: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 19NS 1 NTN S2= 9047.43
513: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 20NS 1 NTW HJ-1 10066.91
625: W. Majewski - J. Więcławski, 7.0, DS 13EW 3 SW HQ-1 10078.36
625: W. Majewski - J. Więcławski, 7.0, DS 14EW 3 NTS HA-5 25097.76
711: Z. Sobczyk - M. Rochowicz, 17.0, DS 25NS 1 SS DQ-2 1005.15
711: Z. Sobczyk - M. Rochowicz, 17.0, DS 26NS 3 NTS D4+3 69027.57
823: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 3NS 3 NTS DJ+1 43030.74
823: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 4NS 2 CW SQ-2 20090.07
926: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 17EW 3 SE D8= 14080.37
926: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 18EW 2 HN C4= 11031.11
1017: R. Rolka - W. Skonieczny, 10.0, DS 23NS 4 SS H3+3 71018.38
1017: R. Rolka - W. Skonieczny, 10.0, DS 24NS 3 NTW S2-3 15098.15
1112: J. Staniów - A. Czajka, 12.0, DS 5EW 4 HN DA+1 6509.19
1112: J. Staniów - A. Czajka, 12.0, DS 6EW 1 SS HQ= 8032.35
1221: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 1EW 1 NTW C3-2 10010.08
1221: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 2EW 3 HS SJ+2 20087.78
1318: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 7EW 4 HS DJ-1 10075.37
1318: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 8EW 4 SN HT+1 45061.40
 +/-
 WYNIK51.77
 MIEJSCE118