Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 29EW 4 SS HQ-2 20080.78
1135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 30EW 4 SW C7+1 45062.13
2150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 1EW 1 SE C5-1 5030.97
2150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 2EW 4 HS SJ+1 65040.00
3121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 5EW 2 SW C3-2 10079.41
3121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 6EW 1 NTN C5-1 5047.06
4122: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 9EW 3 DN H9= 11039.34
4122: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 10EW 2 SW DA+1 14078.52
5123: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP 13EW 3 SxW C7-1 20029.85
5123: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP 14EW 2 NTS HK-1 5067.16
6124: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 17EW 3 DN CJ= 11035.56
6124: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 18EW 3 DW SJ= 11087.78
7125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 21EW 3 NTE H6+1 43094.12
7125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 22EW 4 SS CK+1 45086.76
8126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 25EW 1 SS DQ= 8066.18
8126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 26EW 6 DN SJ= 137051.10
9128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 31EW 4 HE D2= 42096.77
9128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 32EW 4 DE C3= 13073.50
10129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 3EW 4 SS DJ+1 45052.59
10129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 4EW 2 SN H4= 11049.26
11130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 7NS 4 HS CA= 62061.76
11130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 8NS 4 SN HT+2 48081.25
12131: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 11NS 3 SN S7+1 17033.33
12131: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 12NS 3 CxE H8-1 10065.93
13132: J. Jeleń - J. Pasich, 9.0, MP 15NS 4 HE H7= 42019.63
13132: J. Jeleń - J. Pasich, 9.0, MP 16NS 3 HW CK= 1406.30
14133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 19NS 1 NTN S8+1 12071.69
14133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 20NS 1 HW S4-1 10066.91
15134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 23NS 6 SS C2+1 146064.34
15134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 24NS 3 DW H5= 11041.11
 +/-
 WYNIK58.70
 MIEJSCE34