Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 31NS 4 HW D3-1 5082.38
1152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 32NS 3 NTE H4-1 10070.15
2151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 1NS 1 SE C5-1 5069.03
2151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 2NS 4 HS SJ+1 65060.00
3148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 3NS 4 SN H8= 42023.71
3148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 4NS 2 SN D5-1 10016.54
4149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 5NS 2 HN S3+1 14026.84
4149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 6NS 2 SN D3-3 15012.50
5146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 7NS 4 HS D6= 62061.76
5146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 8NS 4 SN H6+1 45038.60
6147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 9NS 4 DxN SK-2 3000.74
6147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 10NS 3 NTS D3-1 10043.33
7144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 11NS 2 CxE HA= 1800.00
7144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 12NS 4 SS C6-4 40010.74
8145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 13NS 3 NTxxS SK-1 4000.75
8145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 14NS 3 HxW DT-2 30099.62
9143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 15NS 4 HE SQ= 42019.63
9143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 16NS 3 HW CQ-1 10083.70
10140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 17NS 3 DN CJ= 11064.18
10140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 18NS 4 DxW SJ-1 10050.00
11141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 19EW 2 NTN CA+1 1506.99
11141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 20EW 4 HxW C6-4 11000.00
12138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 21EW 4 SW H5-2 1007.35
12138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 22EW 4 NTS CK+2 49082.35
13139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 23NS 4 SS H3+3 71018.38
13139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 24EW 3 NTW C7-2 1004.45
14136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 25EW 1 SS DQ+2 1409.19
14136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 26EW 6 NTS D4= 144025.37
15137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 27EW 6 HW CQ= 98082.69
15137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 28EW 6 HN CJ-1 10090.17
 +/-
 WYNIK38.70
 MIEJSCE273