Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1131: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 21EW 4 SW H4-2 1007.35
1131: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 22EW 6 SS CK= 98060.66
2132: J. Jeleń - J. Pasich, 9.0, MP 25EW 2 CS C5+1 11039.34
2132: J. Jeleń - J. Pasich, 9.0, MP 26EW 6 NTN H2= 144025.37
3133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 29EW 5 SN CA-3 30090.11
3133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 30EW 5 HxN HJ-1 10016.42
4134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 1EW 2 SE C5= 11066.42
4134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 2EW 4 HS SJ+2 6808.52
5135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 5EW 4 SW HK-3 15068.75
5135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 6EW 1 SS HQ-2 10070.59
6150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 9EW 4 DxN SK-2 30099.26
6150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 10EW 3 NTS D3-1 10056.67
7121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 13EW 4 DN S8+2 17037.69
7121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 14EW 3 SS HK-2 10082.83
8122: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 17EW 4 SE D7-1 5056.30
8122: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 18EW 3 HN D8-2 20096.29
9124: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 23EW 6 SS D2+1 146035.66
9124: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 24EW 2 CN HJ-3 15089.26
10125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 27EW 4 HE D9+1 45019.96
10125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 28EW 4 HN S6= 62048.09
11126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 31NS 2 HW H3+1 14053.60
11126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 32NS 4 SS CA-1 5053.36
12127: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 3NS 4 SS DJ+2 48077.41
12127: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 4NS 2 SN D4+1 14082.35
13128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 7NS 4 HN DJ= 62061.76
13128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 8NS 4 HE CK-1 501.47
14129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 11NS 2 HN DQ+2 17033.33
14129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 12NS 4 SN HK-2 20030.00
15130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 15NS 2 HE SQ+2 17060.00
15130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 16NS 3 SN DA-1 5062.22
 +/-
 WYNIK53.03
 MIEJSCE94