Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1132: J. Jeleń - J. Pasich, 9.0, MP 23EW 6 SS D3+1 146035.66
1132: J. Jeleń - J. Pasich, 9.0, MP 24EW 5 DxE CA-2 3000.00
2133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 27EW 3 NTE C8+1 43016.42
2133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 28EW 3 NTS H3+1 63026.41
3134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 31EW 3 HW H3+1 17071.59
3134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 32EW 4 SxS CA-1 10056.72
4135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 3EW 4 SS H5+1 45052.59
4135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 4EW 2 SN D4= 11049.26
5150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 7EW 4 HS D6= 62038.24
5150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 8EW 4 SN H6+1 45061.40
6121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 11EW 3 SN S7+1 17066.67
6121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 12EW 3 DE CA= 11059.63
7122: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 15EW 2 HE SQ+2 17040.00
7122: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 16EW 4 SN H7-2 10073.70
8123: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP 19EW 1 NTN S6= 9052.57
8123: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP 20EW 1 NTW S4-1 10033.09
9125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 25EW 1 SS DQ-1 5081.25
9125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 26EW 3 NTN SJ+3 69072.43
10126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 29EW 4 SS HQ= 62027.61
10126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 30EW 5 HxS CA-4 80094.77
11127: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 1NS 2 SE S2-1 5069.03
11127: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 2NS 4 SxE HQ-2 30021.48
12128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 5NS 3 SxE HA-2 30057.35
12128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 6NS 2 HN D8-2 10029.41
13129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 9NS 1 NTN S7-1 5028.31
13129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 10NS 3 NTN DT= 60092.22
14130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 13NS 3 DN S8+3 17062.31
14130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 14NS 3 DS HA-1 5032.84
15131: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 17NS 3 DN CJ+1 13083.58
15131: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 18NS 3 HN DJ-1 10024.45
 +/-
 WYNIK50.37
 MIEJSCE137